Ve čtvrtek večer nastoupil tým Trblblblblb v plné sestavě proti týmu FC Supertele na hřišti 2. Předchozí déšť a následný silný vítr zaručil obtížné podmínky, na které Béčko nebylo evidentně dostatečně připraveno. Soupeřův tým čítal pouze 5 hráčů +1, který se  dostavil později, takže jsme doufali ve snadný průběh zápasu. Opak byl pravdou.

Béčko sice začalo aktivněji, ale po několika nezdarech v útoku, kdy jsme netrefovali odkrytou bránu, byl stav stále 0:0. Soupeř hrozil hlavně z brejků, které se mu společně s naší špatnou obranou dařilo proměňovat. Na první gól do naší sítě dokázal ještě reagovat Alnur, když srovnal na 1:1. Ovšem o několik minut poté opět utekl soupeřův obránce a střelou pod padajícího Karlem zvýšil na 2:1. Sebevědomí nám nepřidala ani krásná parádička Honzy Crhy, při které krásně přeloboval brankáře, avšak míč zastavila branková konstrukce. Výsledek se v první půli již nezměnil.

S předsevzetím vítězství jsme nastoupili do druhého poločasu. Přihrávky už byly přesnější než v prvním poločase, ale bezzubý útok stále nevedl k žádnému gólu do nepřátelské brány. Soupeř pořád hrozil z brejků, které špatně sehraná obrana dokázala jenom stěží odvracet, a již brzo jsme prohrávali 3:1. Střelecké pokusy Ondry “dneska střílím vedle” Šubrta končily zpravidla mimo bránu nebo v rukavicích soupeřova brankáře, který velice dobře chytal. Další chyby obrany nakonec vedly k dalším dvěma gólům do naší sítě. Na druhé straně hřiště se našemu útoku povedlo pouze několikrát orazítkovat tyč. Konečný výsledek 5:1. Nezbývá než doufat, že se v pondělí bude dařit víc.

Made by Hříbek

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder