Dne 8. října 2012 se naše B mužstvo střetlo s týmem Vyskočina, utkání se hrálo od 20hod na hřišti číslo 2. Kluci z Trblblblblb nastoupili plni odhodlání odčinit porážku z minulého kola. V bráně se představil Martin Cuhra, do obrany jsme měli 4 hráče a to Vencu Jánského, Jirku Kafku, Honzu Crhu a Ondru Kollerta. Do útoku byli připraveni Petr Habásko, Petr Hebký, Mára Urban, Honza Hřib a Ondřej “býval jsem dobrý, teď kurvim vše do čeho kopnu” Šubrt. Utkání oproti předchozímu mači začalo velmi opatrně. Naše hra byla urovnaná a všichni si plnili dobře své defenzivní povinnosti. Rozestavení se nám také dařilo zpočátku držet jak podle fotbalové příručky a soupeř nebyl schopný přes naše řady přejít. Prvně jsme zahrozili my po rohovém kopu, kdy Venca Jánský stříleným míčem našel Ondru “řikal jsem, že to kurvim” Šubrta a ten překvapen touto nabídkou, trefil pouze ležícího golmana. Poté opět následovala trochu hluchá pasáž utkání, kdy se hlavně bojovalo ve středu hřiště. Ojedinělou šanci připravil Ondra Kollert, kdy perfektním pasem z obrany našel dobře naběhnuvšího Ondru “opět to kazim” Šubrta za soupeřovou obranou, který se řítil sám na branku soupeře a jak je jeho “dobrým zvykem” trefil opět pouze golmana soupeře.  Naše neproměněné šance byly posléze potrestány, kdy byl na dvakrát překonán do té doby skvěle chytající Martin Cuhra. Soupeř měl při této brance notnou dávku štěstí, neboť našemu obránci chyběly centimetry, aby míč hlavou vyrazil mimo naše tyče.
Naštěstí se ihned po rozehrávce protáhl kolem postranní čáry Petr Habásko a stříleným centrem poslal míč před branku, kde si ho jeden z dobíhajících obránců srazil do vlastní brány, stav tedy 1:1. Bohužel jediná kloudná akce soupeře ze závěru poločasu, kdy celou naší obranu vyšachovali včetně Cuhry, vedla k poločasovému výsledku 2:1 v náš neprospěch.
Ihned po výměně stran soupeř zvýšil díky naší nekoncentrovanosti na 3:1. Poté jeden z našich útočníků šel střídat a nikdo z jiných útočníků na lavičce nebyl připraven. Následné zmatky vyústily vběhnutí Petra Habáska do pole, čímž celou situaci vyřešil a navíc dostal ihned skvělý míč a jednoduchým bodlem napálil míč, který proletěl mezi nohy obránce i mezi nohy golamana soupeře a snížil tak na 3:2.
Poté měl skvělou příležitost opět Ondra “nečekejte, že jsem to proměnil” Šubrt, kdy na půlící čáře skvělým tlakem na míč donutil obránce k chybě a řítil se sám na golmana. Precizní pacírka k pravé tyči byla však vyškrábnuta soupeřovým golmanem, který se skutečně málem roztrhl. Nicméně, po chvíli přišel velký moment Petra “dej mi míč a já s ním doběhnu až do brány” Hebkého, který si povodil 3 protihráče jak slepé koně ve stylu “pocem, kam jdeš” a elegantním lobem překonal bezmocného golmana soupeře, čímž srovnal na 3:3.
Bohužel se nám tento nadějný výsledek nepodařilo udržet, protože soupeř následně udeřil z rohu a strhl tak výsledek na svoji stranu, tj. 4:3. Závěr zápasu již byl dobře takticky a zkušeně soupeřem dohrán. Různé zdržování, taktické pokyny a zvláštní střídání nebyly výjimkou. A tak i druhý zápas naše B mužstvo prohrálo. I tak jsme plni odhodlání v dalším zápase konečně nějaké body ukořistit.

report by mr.”býval jsem jsem dobrý”

Kategorie:

2 komentáře

Napsat komentář

Avatar placeholder