Jaderný odpad – Trclclclclc 0:12

V pondělí 8. října se uskutečnilo očekávané derby mezi Jaderným odpadem a kolegy z Trclclclclc. Na zápas jsme se tradičně sešli ve výborné náladě a v téměř kompletní sestavě. Absentoval pouze Vojta Bednář, který se vzpamatovával po rekreaci ve Španělsku, a David Bulant, po kterém asi brzo budu nucen vyhlásit celostátní pátrání.

První půle probíhala dle klasického scénáře našich zápasů, naši hru (rozuměj pobíhání s míčem) nemá smysl obsáhleji komentovat, takže jenom stručně. Pokud jsme se občas dostali k bráně Céčka, naši snahu pohřbila tradičně nekvalitní koncovka. Naopak u kolegů protihráčů bylo znát, že si s míčem rozumí kapánek lépe nežli my. I tak jsme po první půli prohrávali o akceptovatelných pět branek.

Ve skrytu duše jsme doufali, že se toto skóre v druhé půlce příliš měnit nebude. To opět zas tak úplně nevyšlo. I přes pár situací, u kterých byl cítit drobný závan gólu, jsme opět vyšli střelecky naprázdno. Naopak Céčko si zastřílelo a po pěkném gólu hlavou mohl Libor Tomek slavit dvounásobný hattrick. Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím kolegů z Trclclclclc 0:12. Není třeba dodávat, že i přes dílčí spokojenost některých spoluhráčů („Já jsem spokojenej. Dneska se mně povedla jedna přihrávka do běhu.“) bude potřeba některé fáze naší hry do příštího zápasu vypilovati.

O výsledku pilování se můžete přesvědčit na vlastní oči opět v pondělí 15. 10. od 22:00 na Strahovském hřišti č. 9. Podporu fanoušků budeme potřebovat více než kdy jindy. Náš soupeř, PH Maséři Milevsko, vsítil během prvních tří zápasů 27 branek, takže se opět máme na co těšit.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář