Ve čtvrtek 25. 10. se konal další západ B týmu. Soupeřem jim měl být tým Červená Hviezda, který toho času zaujímal druhé místo v tabulce a ve většině svých zápasů vyhrál s dvojciferným skóre. Obavy z jejich ofenzivní síly byly dokonce takové, že jedna z možných taktik pro tento zápas vypadala asi takhle: Cuhra plus 3 další hráči stojí na brankové čáře a jeden ,,hrotový útočník,, snažící se zblokovat co největší počet střel mířících na obranou zeď. Posíleni o hráče vstalé z mrtvých po smrtelné rýmičce z minulého týdne nastoupilo béčko v sestavě: v bráně Martin Cuhra, v útoku Alnur, Peťa Hebký, Ondra Kollert a Ondra Šubrt, v obraně Honza Hřib, Honza Crha a Vašek Jánský (který nicméně podle stránek strahovské ligy vůbec nehrál a odvolává se tímto k Hříbkovi k nápravě a zapomenutému něčemu; http://www.strahovskaliga.cz/Match/ShowMatch.aspx?MatchID=17392).

Zápas tedy začal, a ne zrovna moc dobře neboť již po půl minutě lovil Martin míč ze sítě. Zvýšení na 0:2 na sebe nenechalo dlouho čekat, situaci ztěžovaly například neustále se otevírající dveře strahovské klece č. 2, nebo brankář soupeře, který byl ve svém černém dresu nerozeznatelný od našich hráčů a často se vydával motat hlavu naší obraně. Jeho nepřítomnosti v bráně se snažil Martin využít a dát gól do prázdné brány, nicméně většina těchto pokusů končila mimo hřiště. O snížení se postaral Peťa Hebký, který krásnou střelou upravoval skóre na 1:2. Vzápětí mohl vyrovnat Alnur, ale střílel nad. Poté co Červená Hviezda zvýšila na 1:3 a několikrát označkovala tyče naší brány, se opět prosadil Peťa Hebký a střelou do prázdné brány snížil na ještě přijatelné skóre 2:3. Pak ale události na hřišti nabraly jasný spád a soupeř po třech rychlých gólech odskočil na rozdíl už čtyř branek. Dvěma povedenými góly ještě snižoval Ondra Šubrt, ale pak už dával góly pouze soupeř.

Za zmínku pak ještě stojí to, ze Martin dostal gól mezi nohama (podle slov spoluhráčů je tak roztahoval, že mu ho tam soupeř prostě strčil). Celkové skóre 4:17, i přes veškerou snahu všech našich hráčů, vypadalo trochu jako ze sféry Ultras. Doufejme, že příští týden se dočkáme zápasu s lepším skóre.

report by Verča Blechová

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder