V neděli 4.11. vstoupil volejbalový tým Tralalalala do sezóny letošní AVLky. Na první zápas se nás sešlo jen tak tak 6, přestože se čekal širší kádr.

Proti týmu Kuny, vedoucímu zatím s náskokem tabulku, ale i tak nastoupila silná sestava pod vedením smečaře Romana Káčera, následovaného nahrávačkami Zuzkou Řezábkovou a Terkou Frankovou, smečařkou Marylou Svobodovou a v neposlední řadě dvojicí ostrých hochů blokařů Martinem Matušú a Alešem Tyglem. Utkání pro nás nezačalo dobře. Než jsme se rozkoukali, už jsme prohrávali 1:8 a přestože jsme postupně hru zlepšili, první set jsme prohráli. Zato druhý set – ten začal a skončil výsledkově úplně stejně špatně. K vidění ale nabídl celkem zajímavý volejbal plný dlouhých výměn, kdy jsme dokázali vybojovávat zdánlivě ztracené míče, dobře podávali a v závěru odvrátili asi 5 mečbolů v řadě. Nebýt momentu, kdy jsme na Zuzku všichni sborově řvali “Nech! Aut!” a kdy nás Zuzka poslechla a míč v zápětí dopadl s přehledem asi 1m od lajny do hřiště, kdo ví jestli bychom se do toho tie-breaku neprokousali.

Na druhý zápas jsme už byli posilněni o pár párků v rohlíku, smečaře Martina Cuhru a solidní fanouškovskou základnu Terčiných prarodičů. Tým “Na odstřel!” jsme se zvýšenou palebnou silou na smeči v prvním setu porazili, ale druhý set jsme kvůli sérii špatných příjmů a absenci komunikace na hřišti prohráli. Nalomeni obratem ve hře jsme posléze ztratili i tie-break. Naším třetím soupeřem byl pak TJ Košík, na který jsme nastoupili v plném tempu po předchozím zápase. Nutno dodat, že nás neohrožoval zrovna účinným útokem a my je svou hrou bez nervů (rozuměj: už jsme byli unavení na to tam lítat jak blázni) celkem snadno po dvou setech porazili.

Závěrem můžeme dodat, že jsme si dobře zahráli a ty 4 body z 9 možných berem a né že né.

© Aleš Tygl

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder