V pondělí večer nastoupil tým Trblblblblb na hřišti číslo 2 k poslednímu zápasu sezóny proti týmu Lisohlávky. Přestože jakýkoliv bodový zisk pro nás neměl žádný význam, byla cílem jedině výhra. Soupeř naopak potřeboval alespoň 1 bod, aby se dostal do playoff. Bránu opět hájil Martin “ramena přes celý záda” Cuhra. V obraně nastoupil Marek Urban, Ondra Kollert, Vašek “felák” Jánský a Honza Crha. Útok zajistili Petr Habásko, Petr “nedávám góly” Hebký, Alnur a Ondra “historicky nejlepší střelec Tralalalala” Šubrt.

Od prvního písknutí byli borci z béčka lepší než soupeři. V útoku je přehrávali a v obraně úspěšně odebírali míče. Hned jednu z prvních střel proměnil v gól Ondra “historicky nejlepší střelec Tralalalala” Šubrt , když skoro z poloviny hřiště poslal ránu k tyči. Soupeřův brankář trajektorii míče krutě podcenil a musel jej lovit ze sítě. O několik minut později soupeř porušil pravidlo přihrávky s brankářem. Nepřímý kop zahrál s výborným nápadem Vašek “felák” Jánský a dopomohl tak Ondrovi  “historicky nejlepšímu střelci Tralalalala” Šubrtovi k dalšímu gólu. Následovalo ještě několik šancí při kterých opět skóroval  Ondra “historicky nejlepší střelec Tralalalala” Šubrt a Honza Crha. Ke konci první půle už stihl soupeř pouze ztrapnit Martina “ramena přes celá záda” Cuhru, který vytěsnil jeho střelu na tyč tak, aby se odrazila od ležících Martinových zad do brány. Stav po první půli 4:1.

V druhé půli jsme začali velice laxně, soupeřům se podařilo vsítit další dva góly na 4:3 za podpory brankáře, který rozdával na půli míče. Poté, co  Martin “ramena přes celý záda” Cuhra obdržel čtvrtý gól mezi nohy, se naštval Alnur a vysokým lobem dal gól skoro přes celé hřiště. Do konce zbývalo ještě několik minut a soupeř útočil vším co má. Naštěstí se mu již nepovedlo skórovat. Naopak Alnurovi a Ondrovi  “historicky nejlepšímu střelci Tralalalala” Šubrtovi se povedlo ještě třikrát navýšit počet gólů. Výsledný stav 8:4.

report by Hříbek, proto prosím umluvte výrazné chyby v popisu utkání…

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder