Tralalalala vs. FBC Texas 1:8

Jak již bývá pro náš tým pravidlem, tak náš zápas se odehrával v pátek 15.3. od 15:00 na Julisce. Do utkání nastoupili v bráně Michal Vacek, obrana Vašek Kouba, Mára Urban a Tomáš Czakoj a naše útočné snahy se snažili proměňovat Martin Cuhra, Tomáš Hambálek, Martin Ansorge a dva nováčci Káťa Chytrá a Pepa.

Tento zápas byl poznamenán neúčastí našich útočných i obraných opor, které se omluvili na poslední chvíli a tak to s našimi nadějemi na vítězství nevypadalo moc valně. Před zápasem jsme si řekli, že budeme hrát ze zabezpečené obrany, což se nám dařilo skoro celou první třetinu, ale nic netrvá věčně. Musím podotknout, že jediná jistá věc v našich dvou posledních zápasech je, že Mára Urban dostane trest a jinak tomu nebylo ani při tomto zápase. A protože Mára není máslo tak dostal hned dva po sobě. Během prvního jsme dostali první gól, takže 0:1.

Druhou třetinu jsme začali ještě v oslabení, které jsme ale dokázali ubránit bez dalšího gólu. Poté, co jsme přežili oslabení, si soupeř asi řekl, že se s náma nebude moc mazat a dal nám 2 góly během 20 vteřin 0:3. A jak je naší tradicí ze zimního semestru, co by to bylo za zápas bez zranění. No a tak si řekl soupeřův obránce: Proč nesundat jedinou holku na hřišti? Jak si řekl, tak se taky stalo. Vzal Káťu ramenem po hlavě a ještě z toho vyvázl bez trestu. A tak nám skončila 2. třetina.

Třetí třetina už byla jasně ve znamení krásných akcí soupeře. Dávali si přesné přihrávky z hokejky na hokejku a po třech až čtyřech přihrávkách hráč soupeře zakončoval do prázdné branky. Tak jsme si řekli, že prohrát s nulou je velká ostuda a díky Tomáši Czakojovi byl konečný výsledek 1:8. Na konec bych snad mohl jen dodat, že nás celou dobu neskutečným způsobem držel gólman Michal, za což mu patří velký dík a jen díky němu jsme nepřidali další dvojcifernou prohru.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář