Jaderný odpad – Řízky pokaždé jinak 0:9

Předposlední zápas Jaderného odpadu opět zabral pondělní večer. Protivník si asi dlouho nebyl jistý svým názvem, a tak z původních Lampyjónů (všimněte si, že si dělám srandu z jejich pyjů) se přejmenovali na Řízky pokaždé jinak nebo nějakou podobnou blbost. Z našeho pohledu to byly spíše šunky pokaždé jinak. K takovému závěru bylo velice snadné dojít zejména při pohledu na brankáře, ale to až za chvíli.

Kapitán Lýtko zavelel a na hřiště nastoupila úvodní úderná sestava. Štěpán jako goal leaver , Kecek, Kuba, Jabko a Zimy (podporován vlastní roztleskávačkou) vzali řízečky útokem. Prvních pár minut bylo opět krásně vyrovnaných. Postupně se začala ukazovat lehká technická převaha soupeře. Následně přišly i góly. Během střídání jsme měli možnost prohlídnout si i další hráče. Jeden z nich vypadal, že si hrál doma s izolepou. Polepil si celé koleno a myslel si, že bude za drsňáka (ani ve školce by s tím nebyl za frajera). Nejlepší byl ovšem chlapec z obálky Men’s Health z března 1971. Tak krásnou čelenku by mu mohl závidět i Lendl.

Druhá půle se nejevila být pro náš tým lepší. Opět jsme se pokusili nasadit taktiku magnetického chumlu, avšak opět selhala. Byli jsme ztrestáni pár góly. K průlomu mohlo dojít při přímém kopu na branku. Kecek střelil dělo, že by jím mohl tříštit jádra železa, avšak rána šla do tyče. Všimněte si, že Kecek střílí, ale stále žádné góly. Jabko se dožadoval zmínění v reportu, a tak budiž zmíněn jako ten, co nedal gól. Údajně to byla tutovka (kterou nikdo neviděl), ale on to zbabral. Velké pozdvižení v druhé půli zajistil brankář protivníků. Navlékl se do dresu a my jsme jej mohli konečně vidět i zezadu. Mužné tělo s vypracovanými hýžďovými svaly v leginách (to jsou ty šunky ze začátku). Legíny jsou samozřejmě velice in, ale pouze v případě, že obtahují vagíny. Chlapec tedy budil spíše dojem čtyřprocentního lovce. Jeho přerostlý hrncový sestřih to jen podtrhoval. Tvrdé bránění a útoky nám však nepomohly a nakonec jsme podlehli doplň výsledek (skončilo to 0:9 pozn. -rv-). Příště lépe!!!

Sportu zdar!! Nazdar!! Adam K.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář