Trblblblblb – FC Vlakem 9:4

Ve středu v podvečer 3. 4. se Béčko opět sešlo k dalšímu zápasu, tentokrát proti týmu FC Vlakem. O „chytání“ se pokoušel Martin Cuhra, z obrany to „jistili“ Honza Crha, Vojta Cvrček, Hříbek a Vašek Jánský a v útoku se „pokoušeli“ vstřelit gól Ondra Kollert, Pepa „příště s váma jdu na pivo“ Florián a Alnur.

    Tentokrát nám počasí docela přálo. Teplota těsně nad nulou nás po předchozích zkušenostech nemohla rozhodit. Hned prvních několik minut slibovalo fotbalové hody pro oči každého člena Tralalalala. Už v druhé minutě odebral Vašek Jánský na vlastní polovině soupeři míč a po kombinaci Hříbek – Pepa – Hříbek – brána jsme vedli 1:0. Se zatajeným dechem sledoval celou akci Filip Petrásek a následně ji komentoval slovy „ono se na to dá i koukat“, což potvrdilo naše domněnky, že Áčko už fotbal hrát neumí a proto se chodí dívat na Béčko. Další branky v zápětí přidal Ondra po dlouhém výhozu od brány a také Alnur. Stav 3:0 po pěti minutách nás ale ukolébal. Soupeř začal vystrkovat růžky a po chybě obrany snížil na 3:1. O několik minut později Vojta „kvalitně“ rozehrál standardní situaci a soupeř ještě kvalitněji snížil na 3:2. Tím skončil první poločas a ve druhém jsme očekávali protivníkův velký nápor.

    Soupeř byl ale zaskočen naší fotbalovostí a už po několik minutách prohrával 4:2 a následně 5:2, když zvyšoval Pepa a Ondra. Následné snížení na 5:3 po chybě obrany nás nemuselo vůbec mrzet, protože to bylo poslední, na co se soupeř zmohl. Pak už propadl čiré beznaději, když další góly přidal Ondra „dlužím prachy za hattrick“ Kollert, Vašek a Alnur. Těsně před koncem byl tedy stav 8:3. To nám ale k potupení soupeře nestačilo a poslední gól z Felákovy kopačky musel nutně padnout až po dvou záměrných přihrávkách o konstrukci soupeřovi branky. Konečný stav 9:4 a další 3 body doma.

report by Hříbek

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář