V úterý 29.5. se naši borci měli utkat s Krocany. Sestava byla následující: Filip Petrásek, Hejňas, oba Guvolové, Špáňa “Nechci Kouřima na svatbě a tak nepůjde ani Drát”, Vašek Jánský, po delší odmlce i legionář Drát, Petr Habásko a v bráně místo “učím se na svou 100 zkoušku v životě” Davida nastoupil Martin Cuhra.

Naši hráči vtrhli do zápasu posilněni lahvinkou rumu od Dráta, neb ten neměl doma zelenou. Zřejmě to byl důvod, proč prvních pět minut nebylo možné jinak neškodného soupeře ponížit gólem. Pak se ale Vasek “Hřib” Jánský rozběhl na rozehraný roh a hlavou do růžku otevřel skóre. Do poločasu jsme pak vedli již 4:0. V poločase jsme se rozhodli občas pustit nějaký ten brejk soupeře, aby se Cuhra ukázal, jelikož do té doby se tam Martin nudil. Nutno totiž podotknout ze soupeř ani asi nevystřelil na bránu.

Z několika brejku pak Tralalalaláci dostali dva góly, ale sami střelecky nezaháleli. Do konečného skóre 10:2 přispěli góly: Filip Petrásek (4), Vasek Jánský (2), Velky Guvol (2), Drát (1) a Malý Guvol (1). Byť dal Filip Petrásek hned 4 góly, nechtěl střídat, byl drzý, nezná slovo přihrávka – čili všichni doufají, že trenér veteránů se s tím napříště lepe srovná.

K reportu již tradičně patří i krátké shrnuti z následné taktické porady. Této poradě předcházely dovednostní soutěže, což znamenalo “kdo trefí z penalty velkou bránu”. Překvapivě většina z nás selhala (Habásko dokonce dvakrát ze dvou) a tudíž každý looser musel koupit rundu. Tím bylo o zábavu postaráno, a pokud se všichni Tralalalaláci mají rádi, tak tam sedí do dnes.

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder