V posledním říjnovém týdnu čekal na A-tým Tralalalala zápas s lídrem C skupiny 3. ligy – Ofenzivní smrští. Byli jsme sice považováni za jasné outsidery tohoto utkání, ale potřeba získat nějaké body nám nedovolila nic vzdát.

Náš tým nastoupil ve složení: obrana – David Brožek, Milan Lecián, Michal Krčmář a Michal Vozár, v útoku hráli Petr Valenta, Tomáš Olmr, Jakub Šandera, Nikolai Tomilov a Petr Karal. Bránu střežil Oncek Bartoněk. Do plného počtu chyběli Petr Hebký a Honza Crha.

Od začátku utkání měl soupeř míč pod kontrolou a my v hlubokém bloku čelili jeho náporu. Naše aktivní napadání a tvrdá hra jim dělali velké problémy, přesto ale dokázali do poločasu dvakrát prostřelit Oncka. Poprvé po pěkné individuální akci, a podruhé z bleskurychle rozehraného rohu, kdy jsme podcenili bránění způsobem “střídat, když je hra na naší polovině nebo když nemáme míč, je průser”. Z protiútoků jsme také ohrožovali jejich bránu, gól ale naneštěstí nepadl. Z většího tlaku Mišák pouze nastřelil tyč.

Další gól jsme obdrželi po změně stran – po průvanu před vápnem soupeř snad silou vůle třikrát tečovaný míč protlačil do kasy. O chvíli později jsme se ale už dočkali, po důrazu Nikolaie ve středu hřiště. Hráč soupeře si stoupl na míč ála Zizu, Niko však nečekal, až se kolem něj obtočí, suverénně jej o míč obral a “Zizu” si slušně nabil „kokos“. Nikolai se řítil sám na bránu. S šancí nepohrdl a bylo to 1:3. Bohužel jsme poté inkasovali další gól, když Oncek tradičně pouští mezi nohama. V závěrečném drtivém tlaku a po několika rozích snižuje Jakub Šandera na 2:4.

Přes prohru můžeme být s výkonem spokojení. Poslední dvě utkání sezóny musíme bezpodmínečně vyhrát a podobná hra by nám měla k úspěchu pomoci. Tak zase ve čtvrtek 7.11. ve 20:00 na dvojce.

 

report by Milan

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder