Ve čtvrtek 7.11. sehrálo Bčko svůj poslední zápas sezóny s týmem Seminka. Náš tým nastoupil v tradičně v nepříliš hojném počtu šesti hráčů. Bránu tentokrát kvůli Martinovu naraženému malíčku hájil Ondra Kollert. V obraně byli jako obvykle Vašek Jánský a Vojta Straka, o útok se starali Ondra Šubrt, Juraj Panek a zraněný Martin Cuhra. I když sestup do 4.ligy byl nezávisle na výsledku zápasu jistý, mělo Bčko poslední šanci poctivě získat alespoň nějaký ten bodík a neskončit tak zimní sezónu s ostudou na krku. I přes tuto obrovskou motivaci dopadl zápas v náš neprospěch a prohráli jsme těsně 2:3. Myslím však, že tým mohl odejít z hřiště se vztyčenou hlavou, protože odehrál určitě svůj nejlepší zápas. První gól zápasu byl vstřelen do naší branky po neúspěšném zastavení soupeřova nájezdu. O první gól našeho týmu se posléze postaral náš nejlepší střelec Ondra Šubrt. Po nemalé chybě brankáře týmu Seminka jsme se zásluhou Vojty Straky dostali na chvíli do vedení. Bohužel druhý nebezpečný nájezd směrem na naší bránu byl zastaven a zároveň odměněn žlutou kartou pro brankáře Ondru Kollerta, který si musel jít po tomto až příliš důrazném zákroku jít na dvě minuty sednout a do brány místo něj nastoupil Martin. Na lavičce se Ondra příliš dlouho neohřál a po trestném kopu vstřelil soupeř v pořadí svůj již druhý gól. Ve druhé půli jsme v obraně nedokázali být stoprocentní a obdrželi tak poslední gól zápasu. Konečný stav byl tedy zmíněných 2:3 v náš neprospěch. Snad jaderný B tým nabere přes zimu dostatek sil a příští sezónu v nižší lize rozehraje úspěšněji.

report by: Ondra Kollert

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder