Volejbal Trblblblblb – 2.AVL turnaj

Na druhý turnaj se těšil každý, kdo mohl, protože bylo na programu první volejbalové derby týmů v růžové.  Nicméně Bčko už od počátku týdne začali provázet problémy se sestavou, zejména s našimi jedinečnými nahrávačkami. Romča si zlomila malíček pravé ruky, když si hrála s koulemi a Terezka si nějakým záhadným, blíže nespecifikovaným způsobem, přivodila zánět šlach. Což pro nás znamenalo značným problém, protože na soupisce máme pouze 3 holky. Naštěstí kapitán ukázal své organizační schopnosti a dokázal přesvědčit naší milovanou jednatelku, aby nám vypomohla v nouzi. Takže jsme byli v sestavě: Maryla, Terka Kráčmerů na náhře, na smeči Květák, Méďa a Luboš a na bloku Slámič, Matúš a Zbyňa.

V prvním zápase jsme hráli proti Hromkočkám, bohužel naše nerozehranost a nulová snaha dodržovat taktické pokyny nás potopily. S velmi slabým soupeřem jsme utrpěli bolestivou prohru 1:2 (-23, 23, 8), kde nás ztracené 2 body můžou velice mrzet. Na našem domácím hřišti jsme pak pokračovali v dalším zápase proti Tužkám. Jednalo se opět o dalšího slabého soupeře, naštěstí se naše hra zlepšila na dostačující úroveň a soupeře jsme udolali ve dvou setech (10, 26).

Na plánu byl poslední zápas a to velice očekávané derby, na které se dorazilo podívat i velké množství fanoušků. Zápas jsme brali jako povinné vítězství se ziskem 3 bodů. Bohužel se takovéhle sebevědomí dost často vymstí. Áčko se navíc našimi kecy o 3 snadných bodech nechalo vyhecovat a začalo předvádět výkon, který u něj ještě nikdy nikdo neviděl. Zejména zalívky od Kuby jsme nebyli schopni zvednou, navíc i čerstvě zaláskovaný Roman začal hrát nadživotní výkon. Naše hra šla bohužel ještě dolu a při zápase jsme se prezentovali velice špatným výkonem, když i tradiční opory neměli svůj den. Zejména pak také čerstvě zamilovaný kapitán působil dojmem, že hrát proti své nové mladé přítelkyni mu dělá velký problém a svazuje mu to ruce, nohy i hlavu. Zápas jsme i přes chvilkové zlepšení ve druhém setu prohráli 1:2 (18, -24, 11) a domu jsme tak šli s naprosto zaslouženou ostudou.

S mottem „Hůř být nemůže“ vyhlížíme poslední podzimní turnaj, kde se pokusíme získat zpět ztracené bodíky.

Květák

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář