Písal sa tretí utorok tretieho mesiaca roka 2014 a mocní Tralalalaláci sa opäť zišli pripravení pokoriť ďalšieho súpera v nabitej  4.lige a hájiť červené farby.  Bez opory tímu Krčiho sme to už od úvodu  mali pred zrakmi našich početných ultras zložité a navyše herný štýl tímu FC Litrpůl nám bol úplne neznámy.

Do zápasu sme vstúpili agresívne, ako vždy,  a tak sme už od úvodu prehrávali (kto sa bojí, nech pokojne číta ďalej, náš príbeh má happy end!), no to nám na eláne neubralo a našimi natrénovanými signálmi a futbalovým umom „ A.K.A. Spielaufbau Fähigkeiten“  sme uťali prvý polčas na dvojgólovej remíze.  Po prestávke sa udial zásadný obrat v hre, náš tím posilnený prívalom motivačných slov od kapitána Cuhru  chopil opraty zápasu do svojich rúk.  Súper, čeliac debaklu nedokázal zniesť našu dominanciu a tak začali emócie hry gradovať, čo vyústilo do niekoľkých súperových vylúčení a ostrej slovnej potýčke so slovenským legionárom nášho tímu (proste, bola to banda volov). Nakoniec sme jednoznačne Litrpůl prevalcovali  7:2 a zostávame neporazení!

Strelci: Petrásek: 2, Valenta: 2, Crha: 1 , Šandera: 1, Vozár: 1.

http://translate.google.com/?hl=sk#sk/cs/

Vozo.

 

 

 

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder