28. 4. 2014 jsme odehráli první utkání skupiny play-off proti týmu Lewis Holtby. Statistika hovořila jasně, soupeř za uplynulé dvě sezony své existence ztratil body pouze jednou, ještě k tomu kontumačně. Čekal nás tedy nelehký zápas. Sešli jsme se v téměř kompletním počtu, chyběl pouze Filip Petrásek.

Svatyni hájil tradičně kapitán Martin Cuhra, v obraně nastupovali Michal Krčmář, Honza Crha, Milan Lecián, Michal Vozár a v útoku Pepa Florián, Petr Valenta, Petr Hebký, Tomáš Olmr a Jakub Šandera. Soupeř hned v úvodu utkání prokázal svoji kvalitu, disponoval rychlostně i technicky velmi dobře vybavenými jedinci. Hrál celkem pohledný kombinační fotbal, chvílemi jsme byli jako na kolotoči. Do poločasu jsme tekli 2:4, kdy se dokázal prosadit pouze Tomáš Olmr a Pepa Florian.

Po poločasové pauze jsme byli oslabeni o jednoho hráče, když nás opustil střelec Tomáš Olmr. Paradoxně se obraz naší hry diametrálně změnil. Soupeře jsme dostávali pod permanentní tlak, z čehož pramenily jeho častější chyby v rozehrávce. Po gólech Michala Krčmáře a Petra Valenty jsme se dostali na rozdíl pouze jednoho gólu. Čas však ubíhal a nám se tohle manko nedařilo smazat. Golman Martin Cuhra se snažil aktivně podpořit rozehrávku téměř až na půli soupeře. Nicméně nám chyběl důraz před bránou. Soupeř si náskok zkušeně pohlídal a v důsledku otevření naší hry jsme nakonec ještě dvakrát inkasovali.

Doufejme, že další dva zápasy v play-off zvládneme a vrátíme se zpět do 3. ligy.

Petr “Aleš” Valenta

 

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder