Dne 15.5.2014 se Veteráni utkali s týmem s.Oliver B ve sportovním areálu v Mikulově. Málem jsme na hřiště ani nedorazili, opět jsme věřili orientačnímu smyslu Reného Cukrouše, což byla fatální chyba, nicméně zdravý rozum zvítězil a nakonec jsme cestu na hřiště našli.

V bráně dohlížel na své spoluhráče René Cukrouš, v obraně Špáňa, Roman, Vašek, hvězdný útok tvořili Čurák, Fillippo, Vašek, Šušu a ozdoby všech hřišť Verča s Bohyní.

Na tribuně fandili zmrzlí fanoušci, Oskar, Radek, Vendulka, Áďa, Anče, medik Kuba a Bubu.

Cestou dostali hráči nápoj pro lepší výkon (hlavní a prakticky jediný dodavatel byl ŠuŠu), takže už při rozehrávce bylo o vítězi rozhodnuto. Skóre otevřel po pár minutách skvělým gólem Filip. Následovala ho Bohyně skvělou střelou do rohu brány. To soupeře značně rozhodilo, nicméně snažili se zachovat chladnou hlavu. Když ovšem skórovala naše další hvězda Verča, dva z protivníků se už vzteky váleli po zemi, snažíc se to zakrýt za bolavé koleno.

O poločase to náš brankář nejspíš přehnal se zelenou, protože gól, který dostal v začátcích druhého poločasu, byl neskutečný. Hráči i fanoušci se shodli, že za to mohli Reného příliš krátké prsty. Nejspíš myslel na zelenou a nevěnoval se zápasu.

Soupeři už nevěděli, jak hrát proti našemu hvězdnému týmu, rozhodli se proto hrát nečistě. Odnesl to Roman, kterému míč střelený přímo do břicha vyrazil dech. Naštěstí jsme měli v blízkosti medika Kubu Šanderu, který křičíc: „Pozor, nesu medicínu,“ běžel s lahví zelené v rukách. Roman, který sotva popadal dech, si mocně lokl a byl schopný ihned hrát. Zázračný to lék. Nicméně nás rozhodčí vyzval, ať z toho neděláme frašku a hrajeme dál.

Verča se rozhodla, že si vezme příklad z Odpadu (co leží, to neběží) a vrhla se na jednoho z protihráčů. Samozřejmě se to nebralo jako faul, ale protihráč se svalil na zem a stěžoval si, že nejspíš přijde o nohu. Dostalo se mu akorát posměchu z vlastních řad, že O HOLKU se přece nemohl zranit, ať jde hrát dál.

Další gól zavěsil do brány ŠuŠu. Hodně šancí měl Filip, bohužel neproměnil. Vašek se vztekal, že mu Filip nenahraje. Ovšem když už mu jednou nahrál, Vašek z toho vykouzlil nádherný gól.

Poslední gól proměnil opět ŠuŠu. Doufali jsme, že do konce zápasu stihne ještě jeden a bude z toho hattrick (a další lahve zelené), nicméně nejspíše fakt, že nám zelená došla, způsobil, že se hattrick nekonal.

Zápas skončil 6:2, vypitím zelené „za litr“, zesměšněním soupeře a spokojeností všech (až na jinak prostorově řešeného brankáře soupeřů).

Áňa a Áďa

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder