24. 7. se odehrálo třetí kolo letní ligy, v němž se utkali Moe’s alias Veteráni Tralalalala s týmem Blšany FK, který zatím žádný zápas nevyhrál, stejně jako my. Takže motivace k vítězství veliká, podle toho vypadala i soupiska, na které zcela netradičně figuroval více než jeden hráč na střídání. Chytal David Karal, v obraně operoval Špáňa, Roman Pangrác a Milan Lecián, v útoku Tomáš a osvědčené dvojice Šubrt – Bartl a Řežábková – Blechová. Dorazila ještě jedna posila, Pavlitův spoluhráč ze Strahovské, Jarda „Bobšit“ Homoláč.

Oproti minulému zápasu bylo na naší hře něco jinak, k vidění byly nádherné akce na jeden dotyk, tvrdé střely a ostré souboje, což před tím opravdu chybělo. Vysvětlení je prosté: na tento zápas byl přinesen větší počet zelených a Šušuho kraťasy tentokrát perfektně ladily se zbytkem modelu, což se velkou měrou promítlo do jeho výkonu. Protože byl to právě Šušu, kdo otevřel skóre tohoto zápasu. Vzápětí si potlesk střídajících hráčů a paní Španihelové za krásný gól zasloužil Pavlito. Soupeř sice snížil na 2:1, ale na nic jiného už jim nezbyla síla. Pavlíto vrátil Tomášovi gólovou přihrávku a čtvrtý gól přidal opět nejlépe vystajlovaný Šušu.

Krom krásných gólů jsme měli mnoho šancí, které gólem skončit měly, ale z nějakého záhadného důvodu neskončily: Milan nastřelil pouze tyč, Pavlito stojící sám proti gólmanovi také neuspěl a Šušu s Romanem si tak dlouho přihrávali a dávali přednost, až to míč přestalo bavit a radši opustil hřiště. Velké šance měly i Zuzka s Verčou, v klíčových okamžicích ale Zuzka promáchla a Verča nedokázala přehodit nohu ležícího gólmana. Tak se tento zápas musel obejít bez ultimátního ponížení soupeře holčičím gólem, postačilo i standartní ponížení soupeře výhrou 4:1, které jsme oslavili velmi duchaplným pokřikem JOJO GÓL.

Další zápas nás čeká ve čtvrtek 31.7.2014 v 17:30 proti týmu Komety FC opět na Pražačce, co kdyby pro jednou dorazili taky nějací fanoušci??

Mademoiselle Zelená

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder