První bod

Ve čtvrtek 11.9. nás čekalo druhé kolo v šesté hanspaulské lize. Vzhledem k tomu, že se hrálo na hřišti kousek od Strahova a velmi pozdní hodinu, zvolila část týmu důkladnou předzápasovou přípravu v prostředí kolejních naléváren. Cestou na zápas se navíc spustily brutální dešťové přeháňky, takže před zápasem jsme byli zlití už nadvakrát.

Výjimečně byla vcelku dobrá docházka, v bráně David, v obraně Vašek, Špáňa a Toom, spojky Pavlíto a Filippo a v útoku Zůza, Bohyně, Cukrouš a Šušu. Na tribuně v suchu fandili Otík, Mademoiselle Zelená, Čunča a v rámci svého pravidelného běhání zabloudila i Haniczka. Za soupeře nám byl tým, který v posledních dvou sezonách vyhrál 8. a 7. ligu. Navíc se skládal z mladých běhavých kluků, kteří už fotbal párkrát v životě hráli.

K průběhu zápasu toho není moc co dodat. Chcalo a pořád jenom chcalo a soupeř nás nechutně přehrával. Dalekonosnou střelou se dostal do vedení, nicméně Filip po Cukroušově přihrávce dokázal z metru do prázdné brány srovnat. Soupeř se však dostal znovu do vedení. Do půle se k tomu navíc Toom zvládl ještě klasicky zranit (opět pravé rameno), naštěstí to limuzína s modrým majáčkem nemá z Motola daleko, tak po ošetření dokázal Toom být na Desítce ještě dříve než zbytek týmu. V druhém poločase hra probíhala v podobném tempu a za snad ještě většího deště. Nicméně soupeř už další branku nepřidal a nám se podařilo srovnat skóre, když Cukrouš dlouhým autem přesně našel volnou Šušuho hlavu, která si s danou situací dokázal bez problémů poradit.

První velmi vydřený bod v šesté lize, dočkáme se příště už prvního vítězství?

Cukrouš

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář