V úterý 14. 10. nastoupilo naše Áčko k dalšímu zápasu skupiny C 3. strahovské fotbalové ligy proti týmu Bez Myšlenky. Tentokrát jsme se sešli v plné polní: bránu vyplňoval Martin „Uřvánek“ Cuhra, obranou řadu tvořili Milan „NejsemOtík“ Lecián, Honza Crha, Petr „Aleš“ Valenta, Michal „Maďar“ Vozár a Vojta Cvrček; ofenzivu zajišťovali Ondra „Šušan“ Šubrt, Filip Petrásek, Filip „Zapomněl jsem dres, došel jsem pozdě a ještě stále nemám turfy“ Vobr, Pepa Florian, Kuba Šandera a Jirka Urban.

Do utkání jsme vstoupili aktivní hrou, ze které jsme brzy vytěžili dva rychlé góly, kdy se po krásných akcích nejprve trefil hlavou Milan Lecián a poté tvrdou střelou do téměř odkryté brány Šušu. Po zmatcích v obraně při střídání ale dokázal soupeř snížit na 2:1. Tím jsme se ještě nenechali zaskočit, vytvořili jsme tlak před bránou, ze kterého vyústil náš další gól. Vstřelil ho Vojta Cvrček doslova s obětováním vlastní nohy, kvůli čemuž již do utkání nemohl zasáhnout. Dalším odpadlíkem byl Jirka Urban, kterému prasklo ve svalu.

Nebyli bychom to my, kdyby nás vedení o dva góly neuspokojilo a nepřestali hrát. Průběh utkání vypadal do konce prvního poločasu a i většinu druhého asi takto: v obraně zmatky, v útoku jsme si nedokázali nahrát, neběhali jsme, přesto jsme velice pomalu střídali, Cuhra na nás řval, dostávali jsme žluté karty (Michal Vozár), dostávali jsme góly,… Soupeř tedy zápas otočil a k tomu zvýšil na 3:5, když Cuhra zařídil a s přehledem nechytil penaltu.

Za tohoto stavu nám došlo, že je na čase se probudit, začít hrát a pokusit se s výsledkem něco udělat. I když do konce zápasu zbývalo jen pár minut, stihl přidat svůj druhý gól Milan Lecián a z rohu se prosadil se značnou soupeřovou pomocí Filip Petrásek. Plni nadšení z vyrovnání jsme opět zkušeně propadli v obraně a dovolili soupeři uzavřít skóre na konečných 5:6.

V dalším zápase nás čeká tým Lisohlávky. Vzhledem k vyrovnanosti bodů v naší skupině by bylo dobré tento zápas vyhrát, proto nás přijďte podpořit v úterý 21. 10. ve 20:00 na hřiště č.2.

Milan Lecián

 

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder