Tralalalala – Lisohlávky 6:8

Dne 21. října od 20hod na hřišti číslo 2 se naše fotbalové „A“ mužstvo utkalo v pátém zápase s mužstvem Lisohlávky. Tentokrát jsme se sešli v menším počtu, jelikož Jirka Urban si v minulém zápase poranil stehenní sval, Vojta Cvrček má podobný problém, Filip Petrásek byl v divadle a Honza Crha zapíjel svou promoci.

Sestava vypadala tedy následujícím způsobem. Bránu měl ucpat Martin „Cukrouš“ Cuhra, v obraně operovali Michal „Slovák“ Vozar, Petr „Aleš“ Valenta a Milan „Otík“ Lecián. Do útoku byli připraveni Ondřej „ŠuŠu“ Šubrt, Kuba „platím kilíčko za čtvrteční noc“ Šandera, Pepa Florián a Filip Vobr. Utkání jsme nezačali vůbec dobře. Po špatném odkopu Michala z obrany se útočníci soupeře zmocnili míče a překonali Cukrouše poprvé. Za pár minut bylo ještě více zle, protože po dobrém zákroku Cukrouše se míč snesl vysokým obloučkem až pod břevno naší svatyně a bohužel nikdo z našich obránců tomu nedokázal zabránit.

Poté jsme se osmělili i my a po souhře „ŠuŠu“ -> Michal -> „ŠuŠu“ jsme snížili na 2:1. Ihned vzápětí perfektně Aleš vypíchl míč v naší obraně a poslal ŠuŠuho do samostatného úniku a ten se střelou mezi nohy gólmana nemýlil. Poté jsme opět polevili a dostali dva slepené góly po naší nedůslednosti v obraně, kdy jsme až zbytečně moc ustupovali před útočníky soupeře a hráč s číslem „10“ (o něm ještě více dále) nás potrestal. Poločasový výsledek 4:2 a do té doby naše špatná hra nevěstily nic dobrého.

Po změně stran jsme ihned opět inkasovali od hráče s číslem 10, tedy 5:2. Poté se Cukrouš snažil dlouhým výkopem přehodit gólmana soupeře, což se mu povedlo. Gólman soupeře byl nucen tuto střelu zachytit rukama ještě před hranicí pokutového území, a tudíž nemohlo následovat nic jiného než červená karta a 5min přesilová hra. Nutno dodat, že tento hráč se již podle pravidel SL nemohl zapojit do zbytku zápasu, takže soupeř již neměl hráče na střídání. Naše hra v přesilovce byla ale naprosto zoufalá. Nebyli jsme schopni si přihrát, zrychlit hru a vystřelit. ŠuŠu vystřelil celkem 3x, bohužel ho vždy gólman vychytal. Zbytek týmu se ale o střelu ani nepokosil. Naší nemohoucnost dokresluje fakt, že jsme dokonce v tomto oslabení inkasovali a to opět od hráče s číslem „10“, tedy 6:2. Po zápase padl návrh, že bychom tu přesilovku měli příště raději odmítnou.

Nicméně se nám poté Pepou Floriánem podařilo snížit na 6:3, bohužel si ten gól nikdo nepamatuje. Poté ještě Cukrouš výkopem dostal míč až před branku soupeře, který si ho nešťastně srazil do branky, tedy 6:4. Milan se rychle po tomto gólu snažil vzít míč z branky, ale byl inzultován hráčem „pěknej píčus“ s číslem „10“. Bohužel to rozhodčí neviděl a tak skončilo pouze u strkanic. Tento hráč nám vzápětí stačil dát další dva góly, což Cuhru natolik rozčílilo, že po něm hodil míč a krásnou ránou ho trefil do hlavy. Opět to rozhodčí neviděl a tak skončilo opět u strkanic. Výsledek poté již pouze korigoval Pepa Florián dvěma góly, které byly jak přes kopírák. Nejprve mu asistoval ŠuŠu a poté Milan. Utkání tedy skončilo výsledkem 8:6.

Příští týden se SL nehraje kvůli státnímu svátku. Zveme tedy naše fanoušky na náš další (předposlední) zápas, který se uskuteční v pondělí 3. 11. 2014 od 20:00 opět na hřišti číslo 2 a soupeřem nám tentokrát bude tým XXX.

ŠuŠu

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář