V prvním kole UFL open jsme se utkali se známým týmem FBC Ethanol Dejvice. V vzhledem k tomu, že tito soupeři jsou snad ještě slabší než my, dělali jsme si velké naděje na první letošní bodový zisk. I proto se nás v pátek odpoledne před prodlouženým víkendem sešlo neuvěřitelných 15! A to ještě bez omluvy nedorazil Martin “budu to mít pěkně drahé” Ansorge.

Sestava byla následující: v bráně Lukáš “myslím si, že chytám špatně, ale podle spoluhráčů chytám jako Bůh” Marek, v obraně Vašek “prvák” Kouba, Dalibor “extraliga” Repček, Vojta “ony jsou letos i tréninky???” Lejsek, Robin Stržínek a posila z fakulty prestigek a kapsáčů Jan “Mazi” Mazanec. Do útoku byly připraveny tyto tři formace: Tomáš “Hamboš” Bambálek, Martin “trenér” Beneš, Honza “to je napíču, že dnes musím střídat” Kotrbatý; Martin “nikdo nechápe, jak takový lempl může dělat tolik bodů” Cuhra, Peťa Vondráček, Michal “všichni mě tu šikanují” Sakmár a Michal “víc gay čelenka už by nebyla?” Škorňa, Peťa “krutopřísný předseda disciplinární komise” Bohuslav a Jakub “zase jsem si zapomněl (20) koupit boty” Svoboda. K naší velké radosti se soupeři v hojném počtu jednoho člověka na střídání, tudíž existovala teoretická šance, že tentokrát nebudeme uběháni.  Na tribuně navíc byli spatřeni sourozenci Povolní, kteří ale nemůžou být nazývání fanoušky, protože po celý zápas zapomínali fandit a dále jistý kamarád od Michala Škorni, který asi ještě nepochopil, že máme zájem zejména o mladé hezké fanynky a ne další klobásu na lavičce (přesněji řečeno všichni kromě Vaška).

První třetina probíhala ve vyrovnaném tempu, kdy obě družstva dostávala svých pověstí a nebyla schopna vystřelit na bránu, natož si nahrát. To si navíc obě družstva mohla vyzkoušet možnost přesilové hry. O přestávce nám Beny jako správný trenér promluvil do duše a napověděl, že pokud chceme dát gól, musíme střílet na bránu a pokud možno tam ještě clonit a dorážet, protože jejich gólman je díra.

S těmito taktickými pokyny jsme vstoupili do druhé třetiny, kde jsme herně začínali mít už dost navrch. O první úspěch se postaral Peťa Vondráček, který dobře stál před bránou a dorazil naprosto bídnou střelu od Cukrouše. Navíc nebylo pochyb o tom, že soupeřům už začínají docházet síly. O nejhezčí gól se postarala dvojice Cukrouš – Honza Kotrbatý, kde druhý jmenovaný neměl sebemenší problém po přesné přihrávce trefit odkrytou bránu. V rychlém sledu jsme přidali další gól, když opět před bránou dobře postavený Mišo neměl problém dorazit vyraženou Maziho střelu. V posledním vteřinách třetiny stihl přidat gól ještě Cukrouš, když gólmanovi pod nohou prošla jeho naprosto ubohá bekhendová střela, za kterou by se styděl i Zdenál “posílil jsem tým tím, že jsem odjel na rok do Francie” Junek, spolu s Mišou Sakmárem pravděpodobně nejhorší hráč, který kdy za Tralalalala nastupoval.

Přestávková porada byla už podstatně příjemnější, nicméně jsme si důrazně domluvili, že nepolevíme a zkusíme jim dát desítku. Bohužel naše příliš útočné choutky byly po zásluze potrestány. Nejprve soupeř využil přesilovou hru, nařízenou za Benyho naprosto tragické střídání a následně následně nachytal do té doby naprosto skvěle chytajícího Lukáše střelou z rohu. Naštěstí to z jeho strany bylo vše a naopak v poslední sekundách přidal poslední zápis do zápisu opět Cukrouš, když dokázal pohotově dorazil střelu Dalibora, který si předtím nikým nerušen prošel celé hřiště ( v zápise je psána asistence u Jakuba Svobody, který se k ní přihlásil stylem, že tu vyraženou střelu tečoval blíže nespecifikovanou částí těla, tak že to nikdo neviděl ani neslyšel a rozhodčí se rozhodli tomuto nebohému chlapci vyhovět ).

V příštím kole UFL open nás čeká velice dobře známý tým Average Joes. V tomto zápase se celkový průměr vstřelených branek pohybuje okolo 30, tudíž se příchozí fanoušci rozhodně nudit nebudou.

Cukrouš

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder