Po dvoutýdenní přestávce nás čekal tabulkově silnější tým GUNNERS. Nastoupili jsme v sestavě Karel Andrle, David Brožek, Vojtěch Straka, Pavel Jíška, Radim Wolf, David Blatský, Alexey Bezglasnyy, Vladimír Dufek a Jakub Rousek.

Od začátku zápasu jsme drželi balón na svých kopačkách spíše my, ale šanci bylo dost i na straně soupeře. Na gól jsme ale tentokrát dlouho nečekali. Postaral se o to náš nejlepší střelec Kuba Rousek, který s přehledem v koncovce sobě vlastní překonal soupeřova golmana. Hrálo se nahoru dolu. Pak ale přišly chvíle opory týmu Davida Blatského. Nejprve po narážečce svojí slabší (nebo silnější?) levou nohou trefil přesnou střelou víko a zanedlouho poté po faulu ve vápně na Vláďu Dufka si postavil míč na značku pokutového kopu a suveréně placírkou k pravé tyči proměnil. Pohodového vedení 3:0 jsme si mohli užívat ale pouze do momentu, kdy nenápadnou střelou zleva útočník soupeře procedil míč mezi nohama jinak výborně čapajícího Karla. Odpovědí byl můj šťastný gól z úhlu jeslema nešťastnému golmanovi soupeře.

Ve 2. poločasu soupeř neodpadl, ba naopak. Individuálně velmi technicky vybavený soupeř ale doplatil na koncovku a to díky ve skvělé formě chytajícímu Karlovi. Poté svým druhým gólem v zápase potvrdil pověst kanonýra opět Kuba Rousek a po naší nevyužité dvouminutové přesilovce se v závěru zápasu tentokrát nemýlil Vláďa Dufek. Vysoká výhra 6:1 je naprosto zasloužená.

Pozápasový rozhovor s klíčovými hráči zápasu Davidem Blatským, Karlem Andrlem a Davidem Brožkem si můžete poslechnou zde http://uloz.to/xKcx6QX8/hlas0021-aac

Radim

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder