Veteráni – Orosený paragraf 2:5

25.9.2014 jsme se sešli na hřišti ve Stodůlkách k utkání 4. kola Hanspaulské ligy. Proti soupeři „Orosený Paragraf“ jsme se sešli v následující sestavě: svatyni střežil David Kala (Karal, pozn. red.) a v poli před ním se snažili v nespecifikovaných formacích pohybovat V. Jánský, V. Blechová, M. Cuhra, P. Habásko, M. Krčmář, M. Lecián, R. Pangrác, F. Petrásek, V. Španihel, O. Šubrt.

Zápas začal celkem opatrně a oba týmy se ze začátku probouzeli (probouzely, pozn. red.). Sem tam se objevoval náznak šance ale nic vážného. Bohužel v desáté minutě Roman zkušeně šáhnul do lehce nastřeleného balonu a David šel lovit balon ze sítě. Naštěstí naše hra měla vzrůstající tendenci a po minutě hry vyrovnal Šušu. Soupeř nám umožnil lehčí průběh zápasu, když se jim o našeho hráče zranil jeden z nestorů. Zápas jsme otočili díky Vaškovi. Stav 2:1.

Bohužel zde začalo trápení týmu veteránů. Ač jsme si vytvořili nespočet šancí a herní převahu, nedařilo se vsítit další pojišťovací zásah. Naopak z ojedinělých šancí a nešancí jsme inkasovali jeden gól za druhým. Zápas začal být nervózní a vyhecovaný. Zraněný soupeř i přes to, že nemohl moc chodit, měl krásné připomínky, kdy se v pase lámala celá naše střídačka. Rozhodčí rozdal i pár žlutých karet a utkání skončilo stavem 2:5.

Roman Pangrác

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář