K poslednímu utkání sezóny proti týmu FC Vlakem jsme nastoupili ve složení David Blatský, Vladimír Dufek, David Brožek, Radim Wolf, Karel Andrle, Vojtěch Straka, Tomáš Herman, Alexey Bezglasnyy, Pavel Gajdoš, Jakub Rousek a Pavel Jíška.

Naše setrvání v lize bylo zabezpečeno už v minulých zápasech, a tudíž hlavním cílem večera bylo zápas si pořádně užít a pokud možno rozloučit se se sezónou a fanoušky výhrou. A fanoušků se na náš poslední zápas přišlo podívat opravdu hodně, takže motivace byla o to větší.

V prvním poločase jsme soupeře přehrávali a brzo jsme se ujali vedení o dva góly. I přes náš pokračující tlak se podařilo soupeři do poločasu snížit a tak jsme do druhé půle nastupovali s vědomím toho, že máme ze hry víc, ale pro klidnou výhru potřebuju proměňovat více šancí.

V druhém poločase se rozjela gólová mela a střídavě padaly góly na obou stranách. V jeden okamžik však soupeř využil naši nepozornosti ve hře a během chvíle nám nasázel dva góly, čímž srovnal stav. Potom se ale začal projevovat větší počet hráčů na naší střídačce a my jsme díky rychlé kombinaci a bleskovým protiútokům zvládli soupeři odskočit o několik gólů. Ti se ke konci zápasu už nezmohli na výraznější odpor a my jsme v klidu dohráli zápas do vítězného konce 7:4 a zajistili jsme si tak 4. místo v tabulce.

Tomáš

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder