Dne 26. února od 22hod začalo svoji letní sezónu také „A“ fotbalové mužstvo našeho krásného sportovního týmu ve Strahovské lize. Soupeřem nám byli FK Gebratysti. K utkání byli připraveni: v bráně Martin „Květák“ Cuhra, v obraně operovali Pavel „Pavlíto“ Bartl, Petr „Aleš“ Valenta, Milan „Otík“ Lecián a Vozár Michal. Obranu soupeře měli zaměstnávat Ondřej „ŠuŠu“ Šubrt, Filip „Trpaslík“ Petrásek, Pepa Florián, Kuba Šandera, Jirka Urban a Kuba Rousek.

Soupeř nás od začátku zápasu přehrával. Jeho aktivní pobyt a rychlé výměny pozic nám dělaly starosti a problémy. Zachránilo nás i jednou břevno. Poté se konečně osmělil Kuba Šandera a bylo to 1:0.  Vedení nám dlouho nevydrželo. Soupeř totiž pokračoval v náporu a po dvou slepených gólech jsme prohrávali rázem 1:2. Do poločasu stačil ještě krásnou střelou levačkou vyrovnat Filip Petrásek a tak poločasové skóre bylo 2:2.

Po změně stran to vesměs pokračovalo ve stejném duchu. Soupeř útočil a Cuhra čaroval. Tento poločas nás však dostalo do kolen několik nešťastných událostí. Tou první bylo uznání gólu, který podle nás neměl platit, protože míč celým objemem nepřešel brankovou čáru a soupeř tak zvýšil na 2:4. Poté se nám podařilo ještě snížit, kdy se po pěkné kombinaci s Filipem prosadil ŠuŠu. Dílo zkázy bylo dokonáno 2 vlastními góly nejprve od Michala Vozára a pak od Otíka. Na konci zápasu skóre zkorigoval ještě ŠuŠu po pěkné kombinaci s Pepou a výsledné skóre bylo tedy 4:7. Připsali jsme si tak na úvod sezóny porážku. Nezbývá než soupeři pogratulovat, protože byl lepší a fotbalovější.

Příští zápas sehrajeme opět ve čtvrtek a to 5. března opět od 22hod na hřišti číslo 2. Soupeřem nám bude tým FC Mission Impossible.

Šušu

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder