Trblblblblb vs. FK Kvalita tam je

V úvodním zápase nové sezóny nás čekal již známý soupeř FK Kvalita tam je. Náš cíl byl jasný: vstoupit do nové sezóny výhrou a nabrat tak sebevědomí pro další boje. Do zápasu jsme nastoupili v početně oslabené sestavě: jistota v bráně Karlos, zkušenost sama Vláďa Dufek, nekompromisní zabiják Pavel Gajdoš, stále se zlepšující naděje Vojta Straka, hračička s balonem Maksim, motor týmu Dejv Blatský a staronový hecíř David Klečka.
Od úvodního hvizdu jsme měli více ze hry a bylo zřejmé, že u soupeře „tam kvalita je“ ale více je jí u nás. To dosvědčil svou trefou Dejv Blatský – 1:0. U našeho druhého gólu pomohla stejnému střelci teč obránce při dalekonosné střele, která k údivu všech skončila až v síti. Dvougólového vedení jsme si ale dlouho neužili – po závaru před Karlosovo brankou soupeř snížil ušmudlaným gólem na 2:1. Za tohoto stavu se měnily strany.
Ve druhé půli bylo horko před oběma brankami. Dvakrát se nám díky Davidovým zásahům s pořadovými čísly 3 a 4 podařilo odskočit o 2 góly, ale pokaždé soupeř dokázal odpovědět. Gól na 4:3 se nám dokonce podařilo inkasovat při naší 5 minutové přesilovce – WTF!!! Divákům zřejmě nechceme dát nic zadarmo. Poslední slovo jsme ale přeci jenom měli my resp. David „z obrany se dávaj góly snadněji“ Blatský, který svým pátým gólem stanovil konečnou podobu výsledku – 5:3. Důležité 3 body tedy putují na účet Trblblblblb.
Nutno ale vyzdvihnout výkon a bojovnost celého týmu, výhra byla naprosto zasloužená. Pozápasový rozhovor s hráčem zápasu Dejvem Blatským a nehrajícím kapitánem Davidem Brožkem si můžete poslechnout zde http://uloz.to/x5FQpLnZ/hlas0006-aac