Trblblblblb vs. PH Maséři Milevsko

V pořadí již třetím zápase nové sezóny jsme měřili síly s týmem PH Maséři Milevsko. Po nepříliš vydařeném posledním zápase bylo naším cílem získat tři body. Chybějicího Karla nahradil v bráně jeho bratr Jirka, dále byla sestava podobná té z předešlého zápasu: David Brožek, David Blatský, David Klečka, Vojta Straka, Pavel Gajdoš, Tomáš Herman, Alexey Bezglasnyy a Maksim Purgim.

Už od úvodního hvizdu nám dělala problém kombinace, což vyústilo v rychlý gól Masérů. Naše hra se nijak nelepšila, a tak přišel další gól do naší brány. Potom ovšem přišlo snížení v podobě gólu našeho znovuzvoleného kapitána Davida Brožka, bohužel pro nás soupeř rychle odpověděl a skóre bylo 1:3. Do konce prvního poločasu jsme se trochu zlepšili a vytvořili několik gólových šancí, naše koncovka je ale v posledních zápasech mizerná a to se potvrdilo i teď. Nepodařilo se nám skórovat a do konce poločasu se stav tedy nezměnil.

V druhé půli jsme chtěli navázat na tlak z konce prvního poločasu. To se nám nepodařilo a soupeř znovu zvýšil vedení na 1:4. Naděje svitla o chvíli později, kdy jsme vstřelili gól na 2:4. Tak jako po našem prvním gólu byla odpověď soupeře blesková a stav byl 2:5. I přes skvělé zákroky našeho golmana se Masérům povedlo ještě zvýšit svůj náskok na 2:6. Vytvořili jsme si ještě pár slušných šancí, avšak naše neschopnost v zakončení přetrávala, a tak se stav už nezměnil.