Ve čtvrtek 12. 3. nastoupilo naše Áčko k dalšímu zápasu 3. strahovské fotbalové ligy proti týmu UNITY. K zápasu jsme nastoupili v sestavě: Martin Cuhra, Milan Lecián, Pavel Bartl, Kuba Rousek, Michal Vozár, Ondra Šubrt, Filip Petrásek, Pepa Florian a Jirka Urban.

Do utkání jsme vstoupili aktivní hrou, ale byl to soupeř, kdo se radoval první. Nenechali jsme se zaskočit nešťastným gólem a pohotově jsme odpověděli. Ačkoli jsme soupeře přehrávali a nedávali mu prostor, gól to nepřineslo. Naopak soupeř se prosadit dokázal a skrytou střelou poslal svůj tým do vedení. Poločas končil, pro nás nepříjemně, 1:2.

O poločase jsme se jednohlasně shodli, že jsme lepším týmem a že soupeře přestaneme šetřit. Navzdory tomu jsme hned zkraje druhé půle inkasovali další gól. Poté už jsme zaveleli k obratu. Nejprve Filip vyslal levačkou jedovatou ránu, po které se gólman marně natahoval. Následné vyrovnání přišlo po parádní Jirkově střele.

Za vyrovnaného stavu se projevily zkušenosti a fotbalový um. Kdy náš kapitán, gólman a vzor Cuhra, který po několikahodinové předzápasové přípravě přišel sice nejistým krokem, ale dobře naladěn a odhodlán vyhrát, s přehledem sobě vlastním poslal míč přesným výkopem do soupeřovi brány a rozhodl o naší výhře 4:3.

Kuba

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder