Dne 5. 3. 2015 nastoupil A-tým Tralalalala od 22:00 v rámci 2. kola 3. Strahovské ligy proti týmu FC Mission Impossible. Na hřišti se během zápasu potulovali následující individua: Martin Cuhra (G, C), Pavel Bartl, Milan Lecián, Michal Vozár, Jakub Rousek, Jiří Urban, Josef Florián, Jakub Šandera a Filip Petrásek.

Utkání začalo a celé vlastně probíhalo v dosti uspaném tempu. Prvním zajímavějším momentem byla až ztráta míče na vlastní polovině, kterou hrubě provedl Josef Florián, a ze které se soupeř poměrně lacině ujal vedení – 1:0. Netrvalo však dlouho a při volném kopu se připomněla téměř již proslulá levačka Filipa Petráska – 1:1. Od tohoto momentu se obraz hry prakticky neměnil. Martin Cuhra občas nějakou tu střelu chytil a ostatní hráči v poli s železnou pravidelností přidávali branky. Proto jen ve zkratce. Šandera Jakub – 1:2, Filip Petrásek – 1:3, Jakub Rousek – 1:4, Josef Florián – 1:5, Jakub Rousek – 1:6. 

Ukázalo se tedy, že porazit FC Mission Impossible není nemožné, ba dokonce, že k zasloužené výhře stačil i velmi profesorský výkon. Množství spálených šancí bylo totiž téměř spočetně nekonečné. Závěrem už jen zbývá poděkovat Pavlu Bartlovi za to, že si ráčil chytit tágo a na zápas i s brutálním zpožděním dorazit.

Další utkání sehrajeme 12.3.2015 opět od 22:00 s nám nechvalně známým týmem UNITY.

Filippo

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder