Trblblblblb vs. FC Vlakem

V úterý 24. března jsme se jako tradičně sešli v 10 hodin na hřišti číslo jedna a doufali jsme, že po minulém zápase,  ve kterém jsme si vylepšili střelecké statistiky proti slabšímu soupeři, budeme schopni získat další důležité 3 body i proti zdatnějšímu týmu. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Drželi jsme se soupeřem krok a poté, co byl Tomáš faulován před brankovištěm, se David Blatský postavil ke standardní situaci a potvrdil svou střeleckou formu, když  nekompromisně prostřelil nejenom zeď, ale i brankáře, čímž jsme se ujali vedení 1:0. Bohužel FC Vlakem se nezalekli a brzy po obdržení branky vyrovnali. Zápas pro nás ale vypadal dobře, i když jsme se do konce poločasu nedostali do žádné vyloženě gólové situace, a tak první poločas skončil za stavu 1:1. Na druhý poločas se přišli podívat kolegové z Veteránů, kteří přijeli ze svého zápasu, takže jsme měli solidní podporu ze strany diváků, ale bohužel museli vidět představení, které alespoň z naší strany mělo do fotbalu hodně daleko. Do druhého poločasu naskočil soupeř mnohem lépe a vsítil nám několik rychlých gólů. To se výrazně podepsalo na morálce týmu, a díky naši neschopnosti vypracovat si nějakou lepší šanci a častým chybám v rozehrávce, nám soupeř odskočil ještě víc. Vypadalo to, jako by se všechno spiklo proti nám. Nebyli jsme schopni předvést na hřišti nic kloudného a naopak soupeř nám začal sázet góly z každé akce. Když jeden z útočníku zakopl o drn v umělém trávníku v našem vápně a i přesto byl schopen proměnit přihrávku, která na něj mířila, a dát nám tak další gól, tentokrát v leže, byla nálada i morálka týmu na nule. Všechna tato frustrace dokonce vyústila ve faul, po kterém jsme hráli v oslabení a obdrželi jsme během něj další gól. I přesto, že v samotném závěru zápasu jsme se vrhli do útoku v pokusu alespoň zmenšit ostudný rozdíl ve skóre, nepodařilo se nám to a zápas skončil smutným výsledkem 9:1. Nezbývá nám, než pořádně zabrat na tréninku, do příštího zápasu jít s čistou hlavou a předvést mnohem lepší výkon.