Netradičně v pondělí jsme se sešli na další kolo a zápas s tradičním soupeřem XXX. Vzhledem k faktu, že za tento tým nastupuje jistý nejmenovaný zrádce, který mu dává přednost před krásnými červenými dresy, bylo jasné, že nebude o zábavu nouze. Dostatečná motivace se navíc projevila na naší docházce, když jsme se sešli v plném počtu 12 lidí, kdy dorazil po návrat z Ameriky Martin.

Naše touha po vítězství se ukázala hnedka v prvním střídání, když Šušu nekompromisně prostřelil gólmana, který navíc nebyl gólmanem, pouze záskokem z pole. Rychle navíc přidává další gól Otík po rohovém kopu, když jeho náběh rovnou ze střídačky soupeři ignorují. Bohužel bychom to nebyli my, kdybych si to neudělali těžší. Naštěstí na obdržený gól odpovídá Pavlíto bodlem, které krásně zaplave do růžku. Bohužel tím, jako bychom si vystříleli veškerý prach a soupeř postupně začíná srovnávat a možná i mít lehce víc ze hry. Agresivní hrou v 5 s gólmanem na půli nás drží v obraně a dočkává se následně našich chyb, proto je o poločase nerozhodné skóre 3:3, když jeden z gólů dává bohužel zrádce.

Druhá půle nabízí vyrovnanou hru, kde vládnou obrany a žádná ze stran nechce udělat chybu. Bohužel se nakonec této chyby dopouštíme my a ve výsledku prohráváme 3:4. Naštěstí k vývoji ve skupině by to neměla být žádná tragédie a play-off by nás nemělo minout. A odveta bude na Poháru naše!

V příštím zápase nás čeká suverénní lídr skupiny s průměrem 11 vstřelených gólů na zápas. Již v úterý 31.3. !!!

kapitán

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder