Tralalalala – FC Intervence 12:2

V úterý 31.3. 2015 se náš elitní tým Tralalalala sešel na doposud nejtěžší zápas sezóny. Proti nám stálo mužstvo FC Intervence s úctyhodnou bilancí více než 10 branek na zápas tuto sezónu. Co více, ve svém středu mají dosavadního nejlepšího střelce všech strahovských lig, který dosáhl neuvěřitelných 29 zásahů v 6 utkáních!

Nutno podotknout, že účast na utkání nebyla tak dobrá jako v předchozím zápase, ať už z důvodu různých opilecko-sportovních zranění, či jen prachsprosté nevůle dostat naprdel v hnusném větru. Sestava našich borců byla následující: svatyni hájil Martin „Ukňučený lenochod“ Cuhra; obraný val před ním tvořili Pavel „Zaspal jsem v deset večer na zápas“ Bartl, Milan „Začínám se rozkecávat“ Lecián a Michal „Není ho pořádně slyšet“ Vozár; střídavě útok a obranu si zahrál Jakub „Nová generace alkoholiků“ Rousek; ryzí útočení pak měli na starosti Ondřej „Nenahraju před prázdnou bránu“ Šubrt, Jakub „Kéž by Šušu nahrával před prázdnou hránu“ Šandera a Jiří „Konečně přestal tahat absinthy“ Urban.

Jak vidno ze sestavy chyběli tři borci vlivem zranění. Moment, vlastně čtyři, protože Petr „Bušim do Arménky“ Valenta se nedostavil na zápas, a tak bych mu rád připomněl, že to bude mít drahé! Nuže moc nás nebylo, ale málo také ne. Taktika od kapitána Cuhry zněla jasně – za žádnou cenu nesmí projít. Jinými slovy, betonujte co to jde a to všichni čtyři a od půlky!

Nyní už k samotnému zápasu. Předem upozorňuji, že ti, kdož přestanou v jakémkoliv bodu věřit tomu co tu píšu, nechť zkontrolují konečný výsledek na následujícím odkazu.

A kupodivu jsme začali dobře! Nastavená taktika zafungovala dobře a hned zkraje zápasu otevřel skóre z protiútoku Pavlíto po úniku Šušana po pravé straně a námazu před branku. Poté soupeř zatlačil a bohužel prolomil náš blok – 1:1. Nicméně po ještě krátkém tlaku soupeře to byli zase naši červení borci, kdo skóroval. Po krásném výhozu Cuhry provedl ukázkový náběh Kuba Rousek a hlavou vymetl šibenici.

Od tohoto bodu bych se rád omluvil, ale nebylo zcela možné si zapamatovat pořadí střelců (pokud mi někdo dokáže, že to možné bylo, tj. pořadí mi řekne a přesvědčí mě, že nekecá, mám to za 20 a do reportu to rád doplním). To je ale vzhledem k průběhu utkání naprosto irelevantní. Jinými slovy, hráli jsme skvěle, výborně bránili a prováděli smrtící protiútoky. Poločas tak skončil naprosto šokujícím skóre 6:1 ve prospěch našeho celku.

Soupeř byl naprosto frustrován a překvapen. Přesto v sobě našel trochu zbytkového odhodlání a dokázal velmi rychle snížit na začátku druhé půle. Naše mužstvo se však vzápětí vzpamatovalo a začalo opět hrát svou hru – poctivě bránilo a skvěle útočilo. Po několika dalších krásně vyťukaných protiútocích, pravděpodobně někde kolem stavu 9:2 v náš prospěch, přestal soupeř úplně hrát a jen se modlil, ať ho píšťalka rozhodčího vysvobodí z té mizérie. Učinila tak za krásného stavu 12:2 ve prospěch Tralalalala.

Závěrem bych rád doplnil střelce našeho týmu – Jirka Urban, Šušu 2x, Kuba Rousek 3x, Otík 3x a Pavlíto 3x. Nutno podotknout, že jsme si krásně užili tří rund za tři hattricky a tohto historické vítězství slavili až do středečního rána. Zbývá snad už jen otázka. COŽEEEE?

Pavlíto

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář