Tralalalala – Seminka 4:3

Jak už to bývá zvykem, i v další čtvrtek se v pozdních večerních hodinách sešla elitní jaderňácká legie s cílem rozdrtit dalšího protivníka. Zadní štít tvořili Michal “Čobol“ Vozár, Petr “Aleš” Valenta, Milan “Otík” Lecián a Kuba Rousek. Obránce soupeře proháněli Pepa Florian, Filip Petrásek, Ondřej “ŠuŠu” Šubrt a Jirka Urban. V bráně už tradičně stál (bohužel opravdu jenom stál) Tralalalalácký kapitán Martin “Cedník” Cuhra.

Utkání se neslo v tempu polomrtvého lenochoda a výkony obou celků stály za kýbl uleželých Cukroušových ponožek. Zmar a bídu předváděné hry v prvním poločase korunovali diváci, kteří raději odešli sledovat divácky atraktivnější hru Jaderného odpadu. Po čase, když už se na to nemohli dívat ani rozhodčí, byl poločas ukončen za stavu 2:2. O naše branky se postarali Pepa s Otíkem.

O přestávce se (už podruhé) s brutálním zpožděním konečně uráčila dorazit dorůžova vyspinkaná princezna Pavel “Pavlíto” Bartl. Poté, co se během pauzy obšťastnil plechovkou Red Bullu a cigaretkou na dva tahy, nastoupil v celé své zářivé kráse. Chvíli se zmateně motal po hřišti, sem tam do něčeho nebo někoho kopl a hleděl si více svých vlasů než hry. Během jednoho zdlouhavého upravování své bohatě nagelované kštice před soupeřovou bránou, byl tvrdě zasažen Kubovým centrem a tak zcela bez jakéhokoliv úmyslu, či projevení sebemenšího fotbalového umu poslal náš tým do vedení. Viditelně zaskočený soupeř po inkasované brance soustředil všechny své síly do útoku, ale chyboval v obraně. Jedné z chyb využil Jirka a navýšil skóre na 4:2. Semínka se už zmohli jen na snížení, a proto zápas skončil naším triumfem 4:3.

Jirka

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář