V posledním zápase základní části jsme hráli proti MÚVS Řízek. Už před zápasem jsme měli pojištěný postup do play-off a šlo jen o to, jestli postoupíme ze třetího nebo čtvrtého místa. Motivace tedy nebyla nejsilnější a bylo to vidět i na hřišti, hlavně směrem dozadu.

Sešli jsme se v 11, když nakonec dorazil i omluvený Ondřej “už ovládám svůj svěrač” Šubrt. Hra byla celou dobu poměrně otevřená, protože se nám nechtělo vracet nebo jsme propadali v obraně. Soupeř hrál podobně, takže skore mohlo být na konci mnohem vyšší na obou stranách.

Celý zápas jsme vedli a soupeř dotahoval, za zmínku stojí jenom pár momentů. Například když Aleš “na minulý zápas jsem přišel až k bloku 1, ale pak začalo foukat, tak jsem se radši vrátil domů” Valenta vstřelil svůj první gól sezony. Po několika spálených tutovkách chtěl vystřelit, ale skoro netrefil balon, ten se však “ohromnou” rychlostí 10^-19 m/s dokutálel mezi brankářovými nohami až za brankovou čáru. Dalším pohledným momentem bylo vyběhnutí Martina “předběhl bych Usaina Bolta” Cuhry přes celé hřiště, kde netrefil prázdnou branku a při návratu do své vlastní brány fyzickým vyčerpáním málem odpadl. A posledním zajímavým momentem zápasu byl gól navrátilce Martina “prosím, kopejte mě do kotníků” Ševečka, který zakopl o míč tak šikovně, že dal gól a s míčem vstítil i sám sebe.

Výsledek 6:4 (góly – Šandera 2, Valenta, Florián, Ševeček, Šubrt) pro Tralalalala znamená výsledné třetí místo po základní části třetí strahovské ligy. Play-off začíná za 14 dní a doufáme, že nás na vypjaté zápasy o postup do vyšší ligy přijde podpořit co nejvíce fanoušků. Rozpis utkání se objeví brzy.

Martin Ševeček

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder