Ve středu 22.4. čekalo naše Áčko druhé kolo play-off  a zároveň nejdůležitější utkání sezony s favoritem skupiny, Ofenzivní smrští. Hrálo se o hodně – o postup do druhé ligy a o účast na finálovém večeru.

Před utkáním část hráčů sehrála ještě turnaj na VŠE, kde to příliš dobře nedopadlo (skončili jsme šestí z celkového počtu 17. týmů) a navíc nás to stálo cenné síly, ale stejně jsme si na večerní zápas věřili.

Sešli jsme se v úplné sestavě: v bráně Marin Cuhra, v obraně Milan Lecián, Martin Ševeček, Michal „Maďar“ Vozár, Jakub Rousek, Pavel „Pavlíto“ Bartl a v útoku Ondřej „Šušu“ Šubrt, Filip Petrásek, Jiří „Junior“ Urban, Jakub Šandera, Petr „Aleš“ Valenta a Josef „Pepa“ Florián.

Od začátku jsme poctivě bránili a nepouštěli soupeře příliš do šancí. Dokázali jsme neustále hrozit z protiútoků, ale díky naší pověstné neschopnosti proměnit šance, nic neskončilo až v bráně. I tak jsme do konce poločasu drželi nadějný výsledek 0:0. Pak ale přišlo nesmyslné vyběhnutí Aleše proti brankáři soupeře až za půli hřiště, ten lehce přes Aleše přešel a z následného přečíslení 5 na 3 jsme obdrželi první gól. Půle tedy skončila za stavu 0:1.

Ve druhém poločase jsme se místo důsledné obrany zkusili vrhnout do útoku. Ale místo otočení zápasu jsme obdrželi spoustu dalších gólů. Ke konci zápasu jsme se už jen snažili dát alespoň jeden čestný gól, což se povedlo Alešovi a zápas skončil 1:7.

Přes velké zklamání z prohry a z nepostupu do 2. ligy můžeme být s naším výkonem v celé sezoně spokojeni. V úterý 28.4. na „dvojce“ odehrajeme v oslabené sestavě (kolize zápasu Veteránů v Hanspaulské lize) poslední zápas, ve kterém nám již o nic nejde. Přijďte se podívat, jak se naši hráči rozloučí se sezonou.

Otík

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder