V sobotu 12.9. jsme nastoupili ke svému druhému utkání na nedaleké Čechii Smíchov. Již na začátku utkání jsme zaskočili soupeře svou připraveností, když námi předem vyplněný zápis byl v naprostém pořádku, kdežto oni jej na svém nespoutaném Pentiu 1 nestihli do začátku utkání připravit. Náš tým však ještě zdaleka nebyl v plné síle a na hřiště nastoupilo těchto 11 borců: Květák (B) – Blonďáček, Pavlíto (C), Vojta, Sommřík – Lukáš, Trpaslík, Seky, Šušu – Johnny, Karlos. Na lavičce pak byl připraven Mazi.

Naši borci v zeleném začali dost dobře, když nás do vedení po krásné kombinaci v 5. minutě poslal Karlos. Nastavili jsme docela dobré tempo hry a vytvořili si několik gólových šancí, ale bohužel z čista jasna udeřil soupeř, když jakýsi vejrostek vymetl Květákovi z přimáku šibenici. My se nevzdali a opět tvořili šance, některé opět stoprocentní. Všechny zůstaly nevyužity, a tak jsme se v poločase rozešli smírně 1:1.

Tempo hry jsme drželi i v druhém poločase, a naše šance jsme končně přetavili v 60. minutě v gól, když Karlos po krásném pasu od Šušana chladnokrevně přidal svůj druhý zásah. Dvougólový střelec šel v zápětí střidat a do hry se dostal Mazi, který doposud celých šedesát minut znásilňoval Pavlítovu krabičku Camelek. Nicméně ani čerstvá krev nás neuchránila od druhého inkasovaného gólu. Po lehkém zaváháni stoperů a souhře náhod jsme byli dvě minuty od naší vedoucí branky opět při dělbě bodů.

Šancí jsme si vytvořili ještě spoustu, ale štěstí nám nepřálo. S Čechií Smíchov jsme se rozešli smírně 2:2 a můžeme litovat neproměněných tutovek… Trpaslík (5x nájezd), Johnny (2x nájezd), Pavlíto (2x před bránou po centru), Blonďáček (hlavička z 2 metrů) a podobné. Pozitivem však je, že jsme získali první bod a vstřelili první branku!

Pavlíto

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder