Dne 28. září se odehrálo další kolo ve „velkém fotbalu“. Naši borci přivítali na svém domovském hřišti na Aritmě protivníka FC Miškovice „B“. Poprvé jsme byli v dostatečném počtu a to 16 hráčů připravených do hry. Mohli jsme tedy poprvé využít i možnosti 5 střídání.

Nastoupili jsme v sestavě: Michal Pokorný – Michal „Blondáček“ Dvořáček, Kuba „Ubrousek“ Rousek, Pavel „Pavlíto“ Bártl, Marek „Mára“ Sommer – Michal „Čobol“ Vozár, Honza „Johnny“ Filip, Luboš Harašta, Filip „Fillipo“ Petrásek – Martin „Cukrouš“ Cuhra a Ondřej „ŠuŠu“ Šubrt. Na střídání byli připraveni Matěj „Seky“ Sekel, Jan „Mazi“ Mazanec, Ondřej „Oncek“ Bartoněk, Carlos a Lukáš Nevařil.

Za podpory neskutečného množství fanoušků utkání začalo. A začalo pěkně zostra! Už v 5. minutě rozvlnil síť poprvé Johnny, kdy po pěkné přihrávce od Cukrouše nedal brankáři šanci a míč s přehledem uklidil k jeho pravé tyči. Poté nastala trochu hlušší část hry, kdy bylo k vidění spousta nepřesností a hra se odehrávala ve středu hřiště. Nebezpečné byly dlouhé nakopávané balóny za naší obranu na rychlé útočníky soupeře. Několik z nich musel řešit až Mišo v bráně, kdy nás několikrát podržel. Střelecká nemohoucnost soupeře byla však tragikomická.

A tak přišel úder na druhé straně kolem 30. minuty! Dlouhý výkop z naší obrany prodloužil Cukrouš hlavou za obranu soupeře, kde ho svým důrazem vybojoval ŠuŠu a samostatný únik proměnil s přehledem po zemi k tyči, 2:0.

Ve 40. minutě se zrodila jednoznačně nejhezčí akce utkání. Po odvrácené šanci soupeře vyvezl z naší poloviny míč ŠuŠu a krásnou přihrávkou do lajny našel nabíhajícího Johnnyho, který míč potáhl a udělal kličku obránci. Poté nahrál Lubošovi na středu, který patou přihrál mezi nohami bránícího hráče Cukroušovi, který v domnění, že je v ofsajdu na chvíli přestal hrát… Nicméně řev fanoušků a všech zúčastněných „Střílej“ ho vyburcoval k perfektnímu zakončení, kdy vymetl šibenici soupeře, 3:0.

Do poločasu ještě stihl Cukrouš zahodit samostatný nájezd na gólmana, kdy zakončil nepřesně vedle. V prvním poločase jsme tak udělovali lekci z produktivity, kdy jsme ze 4 šancí střelili 3 góly.

O poločas šel dolu Cukrouš a na hrot se postavil Carlos. Soupeř začal hrát vabank. Vepředu měl 3 útočníky, kteří nám dělali velké problémy. V krátkém časovém úseku za Mišou zvonilo břevno a tyč. Hra z naší strany byla velmi tragická. Soupeřovi se podařilo snížit na 3:1 střelou k tyči, která byla spíše šťastná.

V průběhu druhého poločasu jsme využili všechna naše zbylá střídání. Postupně šel dolů Mára, Johnny, Čobol a Fillipo. Do hry naopak šli Seky, Oncek, Mazi a Lukáš. Naše obrana se čím dál tím víc hltila. Soupeř měl víc a víc prostoru.

Do konce zápasu měl ještě obrovskou šanci Mazi, kdy po pěkné přihrávce od ŠuŠuho šel sám na brankáře, ale bohužel nedal. A tak se toho už moc neudálo. V poslední minutě stihl soupeř ještě snížit na rozdíl jediné branky, 3:2. Poté však už zazněl tolik očekávaný a vytoužený závěrečný hvizd a mohlo se začít slavit. Oslavy se poté přesunuly na strahovskou Desítku, kde pokračovaly do ranních hodin.

Šušu

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder