V úterý 29.9. se k prvnímu zápasu v novém akademické roce sešli borci z Tralalalala. Vzhledem k tomu, že se nikomu nepodařilo dostudovat, nejmenovaní členové s k překvapení všech ještě neuchlastali a prváci se nenechali vyhodit, nedoznala sestava mnoha změn. V bráně byl tedy Květák, v obraně Otík, Pavlíto, UbRousek a čerstvá posila Martin Oharek, v útoku Jirka, Šušu, Kuba Šandera a čerství rekrut z B týmu Pavel Gajgoš. Jen na čumendu byl na lavičce Pepča s  pochroumaných kotníkem a doma s rýmičkou leželi Martin Ševeček a Filippo.

Prvním letošní soupeřem byla dobře známá Rota zla. Už od začátku zápasu si soupeř nevěděl rady s naší precizní obranou. I proto se nám díky Pavlovi podařilo rychle dostat do jednogólového vedení. I přes náš tlak se nám nepodařilo do poločasu přidat další gól. Po změně stran se z ojedinělé šance podařilo soupeřovi vyrovnat, nicméně na hra probíhala i nadále v naší režii. Další gól se nám však dlouho nedařilo přidat i proto, že Rotu držel nad vodou vynikající brankář, který likvidoval jednu naší šanci za druhou. To se nelíbilo Pavlovi, který po sólové akci přes tři soupeře zavěsil golmanovi jesličkami. O poslední zápis utkání se postaral Kuba Šandera, když v nejhezčí akci zápasu využil pěkného Květákova výhozu přes celé hřiště a zády k bráně hlavou přeloboval brankáře. Zaskočený soupeř se už nevzmohl na odpověď.

Velmi pěkný taktický výkon a výhra 3:1 dávají nadějné vyhlídky do sezóny, kde cílem je minimálně play-off. Další zápas se uskuteční v úterý 6.10. od 20 hodin na hřišti č.2. Všichni fanoušci jsou vítáni!

Květák

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder