Tralalalala – FC Vořežpruti 6:3

V úterý 6.10. odehrál elitní tým Tralalalala další zápas Strahovské ligy, ve kterém se nám postavili do cesty FC Vořežpruti. V bráně se na tyči houpal Lenochod, v obraně stáli Otík, Kuba Rousek, Martin „Nechodim po zápase do hospody“ Oharek a princezna Pavlíto. Soupeřovu obranu proháněli Pavel Gajdoš, Pepa Florian, Kuba Šandera a Jirka „Nemehlo“ Urban.

První poločas zápasu byl vyrovnaný, ale protože byl soupeř v koncovce vyloženě marný, ujali jsme se vedení zásluhou Kuby „Nevím, jak jsem to udělal“ Šandery, který nasadil obráncům soupeře troje housle a vsítil gól. Soupeř očividně otřesen tímto potupným gólem útočil i s gólmanem, čehož se snažil využít svými výkopy Lenochod, ale až tragikomicky se mu to nedařilo. Soupeř dostal výhodu přesilovky po žluté kartě, ale kromě směšné malé domů z kopaček Pavlíta z toho nic nevytěžil. O pár chvil později obdržel žlutou kartu brankář soupeře a v přesilovce krásnou střelou zvýšil naše vedení Kuba Rousek.

Do druhého poločasu byly pokyny jasné – nedostat gól. Dodržet taktický plán se nám vyloženě dařilo a během prvních minut druhé půlky soupeř srovnal skóre. Mezitím stále pokračovalo Lenochodovo bombardování rohů hřiště, tří diváků i nevinných kolemjdoucích svými výkopy, dokud mu nedošlo, že bránu dokáže trefit, jen když má tři promile v krvi. Vořežpruti se nadechovali k obratu, ale jejich snahu rázně utnul nejučesanější muž Jaderňáckého týmu. Nejdříve se Pavlíto šíleně ukopl a vymetl šibenici soupeřovi brány, potom se před jeho smrtonosným projektilem z přímého kopu rozestoupila zeď a míč se zastavil až v síti. Když už se zdálo, že vyčerpal všechny své magické fotbalové schopnosti, vytasil kousek přímo nevídaný. Místo zamýšleného odkopu do <|> aby ulevil obraně, plácnul do míče tak mocně, že se pomalu dokutálel přes celé hřiště až do branky a třídenní oslavy hattricku na desítce mohly začít. Šestý gól přidal Otík a soupeř už stačil jen snížit na konečný výsledek 3:6.

Další utkání sehrajeme opět v úterý 13.10. od 20:00 proti týmu Budvar divadlo.
Jirka

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář