V úterý 13. 10. čekala naše Béčko další nelehká zkouška v podobě zápasu s ještě neporaženými Pejráky. Taková skutečnost nám ovšem nemohla vzít chuť do zápasu, ale naopak jsme se těšili, že si upevníme místo na „špici“ tabulky. Nastoupili jsme již ve skoro ustálené sestavě. V bráně téměř neomylný Karel „božský“ Andrle a v poli David Blatský, Michal Vozár, Vojta Straka, Filip Vobr, Maksim Purgin, Kuba Kubát a Zdeněk Garčic.

Do zápasu jsme vkročili velmi aktivně, čímž jsme soupeře značně zaskočili. Bohužel se nám ze začátku moc střelecky nedařilo, tak jsme pouze balón několikrát důvěrně seznámili s konstrukcí soupeřovi branky. Na tuhle střeleckou smůlu se už nedokázal dívat naše nově objevená mašina na góly Maksim, který srazil sebevědomí protihráče hatrickem ve třech minutách. Díky skvělé práci naší obrany a podpory útoku v obrané fázi se soupeř první polovinu skoro nedostal ke střele, což znamenalo velice málo práce pro Káju, který svou svatyni první poločas s přehledem ubránil.

V druhé polovině jsme zcela zbytečně polevili v napadání soupeře a podpory obrany a soupeř tuhle situaci využil k vstřelení 2 branek. Tenhle šok nás naštěstí dostatečně probral a opět jsme nasadili tempo, které soupeř s pouhým jedním střídajícím nebyl schopen zvládat. Tenhle zvrat neunesl jeden z protihráčů a né zcela slušně se obořil na rozhodčího, který mu za tenhle exces udělil žlutou kartu. To definitivně podtrhlo Pejrákům nohy a do konce zápasu ještě stačili 2x inkasovat, jedenkrát zavěsil krásný gól od břevna Vojta, další gól nepřidal nikdo jiný než náš ruský sniper Maksim.

Tohle důsledku znamená konečný stav Trblblblblb 5: Pejráci 2 a tím pádem i další 3 body pro stále neporažené Béčko.

Zdeněk

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder