V úterý 13.10. čekal, již tradičně od 20:00, náš klenot mezi týmy Tralalalala třetí zápas ve skupině C třetí Strahovské ligy. Náš doposud suverénní tým se pokusilo zaskočit Budvar divadlo. Doposud poslední tým, plný mladých pokémonů pocházejících ze stejné továrny, jako Květák, který se i přes bebíčko na koleni postavil do branky. Obranný val před ním obstarávali Pavlíto, Otík a Martin Ševeček, který si odbyl svou letošní premiéru. O góly se pak měla starat čtveřice tUrban, ubRousek, Pavel Gajdoš a Kuba Šandera.

Slovo “měla” v předchozí větě nabralo na významu hned z kraje zápasu, kdy při svém premiérovém střídání nasypal veterán Ševeček dva góly (z toho jeden luxusní do šibenice) a spokojeně vystřídal. Ještě jsme nedělali ukvapené závěry, ale tak nějak jsme tušili, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. A tušili jsme správně. Náš bezchybný, čtyřčlenný, kompaktní blok nedovolil soupeři pomalu ani ohrozit polochodícího Květáka, za to na druhé straně dál zasazoval smrtící rány.

Protože jsem na tento report docela dlouho sral, za což jsem si vysloužil 27.10. pískání, tak to zkrátím. Semleli jsme je jako krávy na jatkách. Ševeček (dovršený hattrick), 2x ubRousek, Pavlíto, Pavel Gajdoš a Kuba Šandera, ti všichni ještě rozvlnili síť, což vyústilo v naší jednoznačnou výhru 8:0. Květák se závěrem blýskl ještě jedním podařeným (a asi i jedinným) zákrokem, když při nájezdu 2:1 zařval na obránce: “Ber hráče, mám střelu.”, a měl. Nu, a tak jsme všichni vesele vyrazili na desítku.

Pavlíto

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder