Tralalalala : Nonstop boys – 2:4

V úterý 20.10. čekalo naše A-čko čtvrté kolo skupiny C ve 3. Strahovské fotbalové lize proti papírově slabšímu soupeři Nonstop boys.

K utkání jsme se žalostně scházeli pár minut před začátkem. Sestava nakonec byla: v bráně Marin „Bebíčko“ Cuhra, v obraně Milan „Otík“ Lecián, Jakub UbRousek, Pavel „Pavlíto“ Bartl a Martin „Brutálně pozdní příchod“ Oharek a v útoku Filip „Mnou to není“ Petrásek, Jiří Urban, Jakub Šandera a Pavel Gajdoš. Do plného počtu scházeli: Ondřej „CERN“ Šubrt, zraněný Pepa Florián a Martin „Neomluvený zápas“ Ševeček.

Asi 20 sekund před zahájení zápasu se při rozcvičce dementně zranil (ještě více než byl) Cuhra, a proto byl úkol jasný: nedávat malé domů a nedovolit soupeři vůbec střílet.

Od začátku utkání jsme ale evidentně byli všichni duchem úplně jinde (škola, hospoda,… – a hlavně následující zápas Veteránek s Pivcema) a nechávali jsme, někdy i přímo vyzývali, soupeře k útočení na Cuhru. Než jsme se vzpamatovali, stav zápasu byl 0:4. Na konci první půle pak snížil na 1:4 z trestňáku Kuba Šandera.

Ve druhém poločase jsme již soupeře do ničeho nepustili a dobývali bránu zataženého soupeře. Naše snažení vstřelit gól bylo stále neúspěšné a tak jsme ze zoufalství deset minut před koncem zkusili power-play. V poslední minutě se prosadil Filip a my nakonec prohráli2:4.

Prohru jsme si jednoznačně za náš katastrofální výkon zasloužili. V příštím zápase 27.10. ve 20:00 na hřišti č. 2 proti Lisohlávkám se musíme herně vrátit k předchozím zápasům a zkusit potvrdit postup do play-off.

Otík

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář