Trblblblblb vs. Bowling Dejvice

V úterý 20. října se konal Tralalácký fotbalový svátek a po vystoupení Áčka od osmi a holek proti barmankám od devíti jsme přišli v 10 na řadu my. Na umělý trávník se snášel lehký déšť, tribuny se vylidnily po předchozím divokém povzbuzování a proti nám stál tým Bowling Dejvice. My jsme se sešli v devíti: Karel Andrle v bráně, v obraně David Brožek, Kuba Kubát, Míša Vozár a Vojta Straka, v útoku Maksim Purgin, Vláďa Dufek, Filip Vobr a Zdeněk Garčic.
Chtěli jsme se svézt na vítězné vlně, ale v úvodu zápasu nám na mokrém hřišti ujížděly přihrávky, míč i nohy a nebylo moc na co koukat. Naštěstí jsme se ke konci poločasu s podmínkami vyrovnali a povedlo se nám třemi povedenými akcemi dostat do výrazného vedení. Hlavně Filipův gól z nulového úhlu přivedl soupeře k řečem jako: „Ty vole, to vůbec nemusíme hrát, začněte ‚do háje‘ konečně něco hrát!“, což nám velmi lichotilo.
Do druhé poloviny jsme vstoupili dobře, ale soupeři začali využívat rozehrávku s brankářem na půli hřiště a tahle riskantní taktika přinesla gól do naší branky. Na ten jsme ale dokázali brzy odpovědět Zdeňkovým gólem a vrátili jsme se na příjemný rozestup. Potom jsme hru kontrolovali, což vystihuje i Karlův přístup u druhého gólu soupeřů, když se poklidně koukal na šmudlu od půlky hřiště a pustil ji vedle tyče, ale z vnitřní strany brány. Na nic dalšího než pár hádek se soupeři nezmohli, zápas skončil 4:2 a my jsme si mohli počtvrté v sezóně vítězně zařvat: COŽE???…