Trblblblblb vs. FC Vlakem

V úterý 27.10. se před liduprázdnými tribunami konal souboj jediných dvou neporažených týmů skupiny C: našeho Béčka proti FC Vlakem. Začátek utkání se nám bohužel hrubě nepovedl, nebyli jsme schopni si pořádně přihrát, toho využil soupeř, který lépe kombinoval a byl lepší ve všech aspektech a hlavně gólově trestal naše chyby. Než jsme se vzpamatovali, prohrávali jsme již 0:4. Po jedné z mála našich pěkných kombinačních akcí nás ale dostal zpět do hry David Blatský, když snížil na 1:4. Od té chvíle jsme hru vyrovnali a ke konci poločasu jsme soupeře dokonce přehrávali.

Po poločase jsme pokračovali v tlaku, měli jsme šance, které jsme ale nedokázali proměnit. Naopak se ale gólově prosadil soupeř (1:5). Náš tlak přesto pokračoval a po pěkné individuální akci a přihrávce od gólmana snížil na 2:5 opět David Blatský. Zanedlouho dal hodně šťastný gól Michal Vozár (3:5). Náš tlak sílil a po závaru před brankou soupeře se gólově prosadil kapitán David Brožek (4:5). Byli jsme v euforii, dál jsme útočili a sahali po vyrovnání. Soupeř hrozil pouze z protiútoků. Z jednoho takového protiútoku v závěru utkání přišel náš faul a soupeř po prostřelení jednočlenné zdi stanovil konečný výsledek utkání na 4:6.