Béčko se k předposlednímu utkání základní části sešlo v sestavě: Karel „tahle brána je zamčená“ Andrle, v obraně David „kapitán“ Brožek, Vojta „budu dělat taxi simulantům“ Straka a Michal „pamatujte si jen první poločas“ Vozár a v útoku se ukázali Filip „do prázdné brány góly nedávám“ Vobr, Láďa „dneska nechci dát gól“ Dufek, Maksim „dneska to tam nespadne“ Purgin a Zdenda „hattrick“ Garčič.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili si několik šancí ale ani jednu z nich jsme nedokázali proměnit. Střeleckou smůlu prolomil až Zdenda, když se nejlépe zorientoval ve vápně a odražený balon uklidil do sítě, 1:0. Netrvalo dlouho a síť soupeře rozvlnil znovu. Dvou-gólové vedení jsme dlouho neudrželi a nechali jsme soupeře vrátit se do hry. Do konce poločasu se vystřídalo několik šancí na obou stranách, žádná z nich ale v síti nezůstala.

Do druhého poločasu jsme opět nastoupili velmi aktivně a dařilo se nám (až na několik výjimek, viď Míšo) držet balon na svých kopačkách a držet soupeře pod tlakem. Soupeře jsme přitlačili na jeho polovinu a z toho vyústili další dva góly (Zdendy a Filipa), několik pěkných střel Maksima a dvě trestuhodně neproměnné šance Ládi a Filipa, kteří nedokázali kapitánovu přihrávku z lajny dopravit do prázdné brány.

Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, zápas jednoduchý nebyl, nastoupili jsme proti velmi kvalitnímu soupeři, který si vytvořil několik šancí. My jsme do hry vložili srdíčko, jezdili jsme, jak se říká, po zadku a ukázali jsme charakter týmu.  Několika věrným fanouškům jsme ve velmi chladném počasí předvedli, dovolím si říci, pohledný fotbal, kterým se můžeme pyšnit celou sezónu a tím udělali nejlepší možnou pozvánku na poslední zápas základní části SFL a již pátou výhrou v 6 zápasech jsme se velmi přiblížili vysněnému play-off.

David

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder