Trblblblblb vs. Maestrovy rozžhavené pánve

Ve čtvrtek 26. listopadu sehrálo Béčko svůj první zápas ve skupině o postup proti týmu Maestrovy rozžhavené pánve. Hrálo se netradičně už v 18:00, ale i přes to dorazila většina týmu.

Zápas začal v tempu a soupeř ze začátku držel náš tým pod tlakem, což také vedlo k první brance soupeře po rohovém kopu. To nám ovšem neubralo na chuti do zápasu, netrvalo dlouho a také soupeřův brankař si zahrál na rybáře, když lovil balón z vlastní sítě. Tím, že nejsme tak bezbranní, jak ze začátku vypadalo, jsme soupeře zaskočili a hra se vyrovnala. Protivníci měli ovšem vetší t „fotbalové štěstíčko“ a v poločase tak bylo skóre 4:2.

Druhý poločas už nebyl tak atraktivní, jak fotbalově, tak ani na góly, především v podání našeho týmu. Jelikož se Béčko odmítlo inspirovat soupeřem a dávat branky, skóre dále už přibývalo pouze na jedné straně a zastavilo se až na 7:2 pro Maestrovy rozžhavené pánve.

Zdenda

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář