V neděli 1. 11. nás čekal první turnaj nového ročníku AVL. Žádné ranní vstávání nás nečekalo, hráli jsme totiž až odpoledne a sešli se v téměř plné sestavě v obsazení: Martin, Peťa, Jirka, Pepa, Kaufy, Áďa, Vendulka a Šárka. Čekali nás pouze 3 zápasy, na které jsme se na začátku sezony těšili, ale bohužel jsme byli asi moc přemotivovaní a podle toho taky náš výkon vypadal.

První zápas jsme odehráli proti týmu „Suicide Squad“, který momentálně vévodí tabulce. Nedařilo se nám ale tak, jak bychom chtěli a utrpěli jsme porážku 0:2.

V druhém zápase proti týmu „Rumíci“ jsme vyhráli první set, poté šla ale naše výkonnost dolů a museli jsme překousnout další porážku, tentokrát 1:2.

V posledním zápase nás čekal tým „Šup ho tam!“. Do zápasu jsme šli s tím, že aspoň tenhle poslední musíme vyhrát. Opět nám ale utekl začátek a skóre se nám už nepodařilo obrátit, prohráli jsme ho ale těsně 21:25. V druhém setu jsme se vzpamatovali a vyhráli ho dokonce 25:10! Čekal nás tedy další tiebreak, ve kterém jsme ale nedokázali navázat na výkon z předchozího setu a prohráli tedy i náš třetí zápas.

Doufáme, že příští turnaj se nám vydaří o 100% lépe, abychom si mohli vylepšit skóre v tabulce.

Šárka Nygrýnová

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder