Tralalalala – 2.přípravný turnaj

Po předchozím turnaji jsme již všichni byly (-i , opr. red. – Jirka neumí shodu přísudku s podmětem) natěšeni na další porci zápasů. Bohužel tentokrát se na turnaj přihlásilo mnohem více týmů než před týdnem, a tak nás čekal velmi dlouhý den.

K první zápasu jsme nastoupili proti týmu Sestry Jany (budoucímu finalistovi), ve kterém jsme asi nepředvedli náš nejlepší výkon, ale i tak byly sety velmi vyrovnané – smůla, že na vítězství to nestačilo a prohráli jsme 2:0. Další zápasy byly už poněkud jednoznačnější a díky našemu zlepšenému výkonu jsme porazili Vosk C a Zubatou vždy 2:0.

Postoupili jsme tedy ze skupiny a čekal na nás horní pavouk (na rozdíl od „silnějšího“ B, které se ještě asi vzpamatovávalo z debaklu z předchozího turnaje, který obdrželo od nás). První zápas play off jsme hráli s týmem Eager Cadets. Naneštěstí jsme si v tomto zápase nevybrali nejsilnější chvilku a prohráli jsme 2:0. Tato prohra nás „odsoudila“ o boj o 10. místo. V dalším zápase proti Draze Zaplacené Zkušenosti jsme si všichni spravili chuť a hladce jsme vyhráli 2:0. Na náš závěrečný zápas jsme již všichni mleli z posledního a možná i proto chybělo trochu víc motivace. Přesto jsme se ze všech sil snažili zápas vyhrát, což se nepovedlo (prohra 2:1).

Nakonec jsme ale všichni odcházeli spokojeni a velmi unaveni s 11. místem z 27 týmů.

Jirka Kurka

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář