Tralalalala – Detvan 2:4

Detvan vs. Tralalalala, aneb zápas pana C.

Za zvuku vuvuzel a Cuhrova chroptění, neboť jak již všichni víme je na smrt nemocný, nastupovalo naše „A“ mužstvo mužů na svůj první zápas playoff doufajíc, že by snad byli bývali mohli postoupit do vyšší soutěže, čili 2. AlkoStrahovligy.

Zpočátku se zdálo, že by snad i bývali byli mohli se soupeřem zahrát vyrovnané utkání, k čemuž jim měla pomoci bujará divácká podpora. Nicméně netrvalo dlouho a soupeř zatnul drápy, rafnul nás za koule a vláčel nás od jednoho rohu hřiště k druhému, až jsme byli celí červení jak ty naše Tralalácký dresy, marně se snažíc stíhat jejich rychlým narážečkám.

Co naplat, že naše hra občas i vypadala jako fotbal. Dokonce by stály za zmínku některé akce. Například když se výše zvíněný pan C. dostal svým valivým pohybem na soupeřovu půli a po pěkné akci se mu míč dostal až k jeho růžové kopačce, od které se musel odrazit (jiné vysvětlení nepřichází v úvahu) až do soupeřovi branky, kde gólman neměl nejmenší šanci.

Na konci naší další povedené akce byl Milan, který korigoval stav utkání na konečných 4:2 a tak nám nezbývalo než uznat soupeřovu kvalitu a pokorně sklonit hlavy. Co však zůstalo pozitivním po tomto utkání, že diváci se upřímně bavili a to zejména kousky našeho týmového baviče – pana C.

Kuba Šandera

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář