V neděli 11.10.2015 jsme se jako tým Trblblblblb chystali vyhrát druhý přípravný turnaj AVL. Sešlo se nás celkem 8 – pět kluků a tři holky. Pro jistotu.

Časně ráno, již v 8 hodin, měl být zahájen první zápas. Naše odholání vyhrát se ale pomalu měnilo v netrpělivé čekání, jelikož ještě čtvrt hodiny po osmé nebyl náš soupeř na hřišti v kompletní sestavě. Slovo dalo slovo a jejich úplnost doplnila jedna z našich nahrávaček. To našeho týmového ducha lehce rozhodilo, a tak jsme je nechali těsně vyhrát.

V jednom z dalších zápasů si nahrávačka TerkaF přivodila pohmožděný palec, který naštěstí postačilo obvázat bez dopadu na kvalitu náher. Mnohem nešťastněji ale dopadl MartinC, který si bokem odskočil odehrát fotbalový zápas, při kterém se mu podařilo vymknout si koleno.

Ze základní skupiny jsme se s jedním vyhraným zápasem propracovali do spodního pavouka a hru o spodní příčky. Před posledním zápasem nás opouští s horečkou další hráč, smečař Luboš. To nás ale vůbec nerozhodilo a se třemi děvčaty dohráváme poslední zápas ve vyhroceném tie-breaku.

I přes to, že umístění na 21. pozici nesplnilo naše očekávání, odcházíme z turnaje s úsměvem na tváři. Díky za skvělou hru!

-JČ-

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder